Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok ha a párotok ezt mondaná nektek?

Figyelt kérdés

-Miért szeretsz?

-Mert belőled kicsi energiabefektetés révén hatalmas érzelmi előnyre tudok szert tenni.



2020. szept. 28. 10:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
magamba néznék, mi a fenének tettem fel neki olyan hülye kérdést, hogy "miért szeret"
2020. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem kell magadba nézni, a kérdés elhangzott és a válasz is.
2020. szept. 28. 11:01
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
szakítanék
2020. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Azt gondolnám, h

- önző

- nem akar/szeret energiát tolni a kapcsolatunkba


Amit tennék: 🖕

2020. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%

értsd, amit mondok

ilyen kérdést fel lehet tenni és meg lehet válaszolni mondjuk pályaválasztással kapcsolatban (ezért és ezért döntöttem emellett a szakma mellett, érdekesnek találom, jól fizet, stb.)

de nincs értelme megkérdezni szerelemmel kapcsolatban

szeretitek egymást és kész, ez egy érzelmi állapot, valószínűleg millióféle jó dolog hozzájárul az illetővel kapcsolatban

szóval a helyedben, ha már megkérdeztem, akkor nem várnám a másiktól, hogy értelmes és kielégítő választ adjon rá (megpróbálhatja, de legjobb esetben is valami bénázás lesz belőle - vagy elüti poénnal, ahogy a párod is), és végképp nem vonnék le semmilyen következtetést.

nem ettől lesz jó vagy rossz a másikkal lenni

2020. szept. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
(ezt még a 2-esre írtam, 1-es vagyok)
2020. szept. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Kuka
2020. szept. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Miért önző? Minden ember olyannal kezd, akitől többet kap annál, amit belefektetett. Hogyha kevesebbet kapna nem érné meg. Ez a logikus válasz.
2020. szept. 28. 11:31
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Ezt rosszul tudod: egy kapcsolatban a kiegyensúlyozottság a lényeg, egyszer egyik ad többet, máskor a másik, de a mérleg nyelve a végén egyenlő. Azon kívül ha szeretsz valakit, nem azért teszel érte dolgokat h viszonzást kapj, hanem mert neked is jól esik és a másikat boldognak akarod látni.

Ha nem így van, akkor hosszútávon fosch az egész.

2020. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Azt jelenti, hogy nem kell sokat tennie azért, hogy te szeresd őt és szexelj vele és örülj neki.


Vaagy....hirtelen ez jutott eszébe és halvány fogalma sincs az egészről, hogy mennyi marhaságot hordott össze...

2020. szept. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!