Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt miért okosabb mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért okosabb mindenki mindenkinél :D ?

Figyelt kérdés

Sokszor azt látom, hogy bizonyos kérdések alatt kommentháborúk alakulnak ki..

Gondolok itt az újrakezdős meg exes témakörökre.

1-2 ember úgy neki tud esni a másiknak, és csak a saját igazát fújja.

Pl: láttam egy kommentet, ahol valaki azt írja, hogy épp újrakezdésbe fogtak az exével. Egy teljesen kívülálló, aki pedig sem a kapcsolatot, sem a körülményeket nem ismeri, szinte letámadta az illetőt, hogy dehogy alakul semmi köztük.

Honnan tudja? :D

Rengeteg ilyet sorolhatnék még, ahol valaki nem a saját tapasztalatait osztja meg, hanem oktató jelleggel beszólogat.


Az ilyeneket kérdezném, hogy mi bajuk van? :D


Azért, mert az esetek többségében nem működik az újrakezdés, vagy vele még nem történt ilyen, esetleg rossz tapasztalatai vannak, másnak miért ne sikerülhetne?


Én pl egy 8 éves kapcsolatban vagyok benne, és tavaly nálunk is volt egy mélypont, de azóta még jobban és erősebben működünk.


Szóval nem értem ezt a újramelegített káposztás sztereotipiát.



2020. szept. 30. 07:19
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
93%
1. szàmú tanulsàg, a gyk-n mindig van valaki, aki jobban érti az életed problémàit.
2020. szept. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
nem csak itt facebook-on is...mindenki mindent jobban tud...éss még mindenhol máshol is kb.
2020. szept. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lazy Lover ***** válasza:
63%
Mert Flóra és bandája nagyon okosnak érzik itt magukat... De mindenhol ez megy amúgy
2020. szept. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ja, mondjuk Facen is bírom a kommentháborúkat :D
2020. szept. 30. 07:34
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Az ész lett a legigazságosabban elosztva. Minddnki azt hiszi, hogy neki egy kicsit több jutott belőle. :)
2020. szept. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Azért, mert ez egy ilyen oldal.


Szerintem nincs akkora baj ezekkel a vitákkal. Nyomokban megtalálható egy-két érv is mindkét oldalról, ami kívülálló olvasóként újdonság lehet.

2020. szept. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

A kérdező feltesz egy kérdést.

A válaszolók meg leírják a saját tapasztalataikat, véleményüket.

Amit vagy elfogad a kérdező, vagy nem.

Nincs ezzel probléma, erről szól az oldal.

Jó is nézne ki, ha mindenkinek ugyanaz a véleménye lenne, meg ugyanúgy gondolkodna.

2020. szept. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Mert az aki semmihez nem ért, ilyen általános témákhoz úgy gondolja, hogy jobban hozzá tud szólni, így szól is mivel ahelyett, hogy valami hasznosba fektetné az energiáját, ahelyett pletykál így azt gondolja, hogy általános témákban ő már otthonosan és biztosan mozog így az ő szava kikezdhetetlen.

Viszont nem véletlen, hogy vannak pszichológusok. Ők is általános dolgokkal foglalkoznak, mégis Julcsi és Proff ... között ég és föld a különbség általános témákban is.

Azt pedig tegyük hozzá, hogy ha Büdösbütykösön pl 1 válás nem volt 100 éve, akkor ő meg van róla győződve, hogy senki nem válik el, mert ő ezt tapasztalta, és ez az igaz.

2020. szept. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Én meg azt bírom, hogy ideírja: senkinek semmi köze hozzá.

Aztán itt lóg egész nap, és nyálcsorgatva olvassa a kérdéseket, válaszokat.

2020. szept. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Van itt néhány standard sablonválasz, amit szinte mindenki felpontoz. Ezek közé tartoznak az exekre vonatkozó degradáló megjegyzések. Úgy tűnik, a többség az ordibálva, gyűlölködve szakítást hétköznapinak tekinti és mivel túlvan már néhány ilyenen, szimpátiát váltanak ki belőle az övéhez hasonló megnyilvánulások.
2020. szept. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!