Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt miért okosabb mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért okosabb mindenki mindenkinél :D ?

Figyelt kérdés

Sokszor azt látom, hogy bizonyos kérdések alatt kommentháborúk alakulnak ki..

Gondolok itt az újrakezdős meg exes témakörökre.

1-2 ember úgy neki tud esni a másiknak, és csak a saját igazát fújja.

Pl: láttam egy kommentet, ahol valaki azt írja, hogy épp újrakezdésbe fogtak az exével. Egy teljesen kívülálló, aki pedig sem a kapcsolatot, sem a körülményeket nem ismeri, szinte letámadta az illetőt, hogy dehogy alakul semmi köztük.

Honnan tudja? :D

Rengeteg ilyet sorolhatnék még, ahol valaki nem a saját tapasztalatait osztja meg, hanem oktató jelleggel beszólogat.


Az ilyeneket kérdezném, hogy mi bajuk van? :D


Azért, mert az esetek többségében nem működik az újrakezdés, vagy vele még nem történt ilyen, esetleg rossz tapasztalatai vannak, másnak miért ne sikerülhetne?


Én pl egy 8 éves kapcsolatban vagyok benne, és tavaly nálunk is volt egy mélypont, de azóta még jobban és erősebben működünk.


Szóval nem értem ezt a újramelegített káposztás sztereotipiát.



2020. szept. 30. 07:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%

Alapjáraton nem szeretek okoskodni, csak úgy semlegesen elmondom a véleményem.

Viszont ha valaki támadó hangnemben beszól, az kissé dühít, néha nem tudom, hogy kezeljem az ilyen helyzetet.

Végülis szubjektív témákban elég nevetségesen néz ki az ilyen okoskodás, jobb esetben inkább nem válaszolok a vitatkozó félnek.

2020. szept. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

Elég szomorú, mikor az ember idejön beszélgetni, és az esetek nagy részében azt tapasztalja, hogy nem lehet, mert sokan frusztrálttá válnak, ha nem egyezik a véleményünk..

Ha meg egyezik is a véleményünk, az már közömbös, nem számít, inkább a vitázra terelődik a fókusz, legyen kin levezetni a feszkót..

2020. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szimplán jóindulatból is lehet ez a jelenség. Mindenki a saját élettapasztalatából merít, és hát lássuk be, ez nem mindenkinek ugyanakkora. Továbbá, a minősége is eltérő. Valakit mindig rossz emberek felé sodor a sors, míg mások az első nagy szerelemmel házasodnak, és boldogan élnek míg meg nem halnak.
2020. szept. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan a kelleténél is komolyabban veszik magukat, és a vívott kommentháborúkat. :-) Az egész egy vicces dominanciaharc, frusztrációs feszültséglevezetés aminek a hitelén csak ront az anonimitás. Már ezért is komolytalan. Mi értelme? Semmi.
2020. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!