Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megríkattam a barátnőm. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megríkattam a barátnőm. Hogy tudnék tőle bocsánatot kérni úgy, hogy nem adok neki igazat (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés

Tegnap elég rendesen összevesztünk. A legjobb barátnője (önhibából) elvesztette a lakását, és most be akarja fogadni őt. A csaj hihetetlenül idegesítő, nyílt célzásokat tesz nekem állandóan, szörnyen k.rvás, nem tudok már mást mondani. Ezekről a célzásokról, ajánlatokról (amiket én természetesen elutasítottam) nem szóltam a barátnőmnek, tudom, hogy szörnyen bántaná, és ezen emésztené magát, eddig is állandóan azon görcsöl, hogy nem elég jó nekem, pedig mindig dicsérem.

Szóval erre pedig sírva fakad, hogy micsoda szívtelen vagyok (azt mondtam, hogy csak egyszerűen nem bírom a csajt), nem segítek neki, stb. Eléggé szarul érzem magam, a finom kis arcán csorogtak a könnyek, ezt őszintén szólva sajnálom is, de akkor se fogok azzal a csajjal egy fedél alatt élni.

Éjszakára tüntetően kiköltözött a nappaliba aludni, és nem szól hozzám, mivel vigasztaljam meg? Vagy ti mit csinálnátok?


2010. aug. 7. 18:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám, hogy a barátnője rám akar mászni. Garantáltan nem akarná odaköltöztetni.
2010. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De ismerem, abba teljesen összetörne... :S
2010. aug. 7. 18:45
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Siman kozolnem,hogy kikezdett velem a csaj.Meglatod a finom kis arca mennyire torzul el.
2010. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, de köszönöm egyébként.
2010. aug. 7. 18:47
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Loszart torne ossze!Nem elhet burokban.Ha utolag derul ki meg azt hinne,hogy te is akartad azert nem szoltal neki.
2010. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha van esze akkor nem. Én biztos nem engedném itt lakni a haverom, ha a barátnőmre pályázna. Házi nyúlra nem lövünk.
2010. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen ez is lehetséges... köszönöm neked is.
2010. aug. 7. 18:48
 8/17 Tomazolika ***** válasza:
100%
Melyik a jobb ha elmondod neki hogy a barátnője elég nagy ribi és a kapcsolatotok rovására menne az új lakó,vagy hogy örök harag és a bátnőd némasági fogadalommal kiköltözik a nappaliba? Csak az igazság fáj de legalább megoldás! aztán meg csak megvígasztalod!
2010. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A bocsánat kérés lényege az alázat...stb. Na de sztem a legjobb lenne megdumálni a dolgot vele, hogy provokál téged meg amit kell. De nem lenne jó döntés hagyni hogy odaköltözzön. Mit teszel ha kettesben maradsz vele és dobja magát? Fenn ál az esély hogy ez aláássa a kapcsolatotokat. Ezt mind mond el a párodnak.
2010. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy a barátnője ki akart kezdeni veled. Ha nem mondod el, és odaköltözteti, úgyis rá fog jönni, mert a csaj tuti nem fogja magát visszafogni. Melyik a jobb?
2010. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!