Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megríkattam a barátnőm. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megríkattam a barátnőm. Hogy tudnék tőle bocsánatot kérni úgy, hogy nem adok neki igazat (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés

Tegnap elég rendesen összevesztünk. A legjobb barátnője (önhibából) elvesztette a lakását, és most be akarja fogadni őt. A csaj hihetetlenül idegesítő, nyílt célzásokat tesz nekem állandóan, szörnyen k.rvás, nem tudok már mást mondani. Ezekről a célzásokról, ajánlatokról (amiket én természetesen elutasítottam) nem szóltam a barátnőmnek, tudom, hogy szörnyen bántaná, és ezen emésztené magát, eddig is állandóan azon görcsöl, hogy nem elég jó nekem, pedig mindig dicsérem.

Szóval erre pedig sírva fakad, hogy micsoda szívtelen vagyok (azt mondtam, hogy csak egyszerűen nem bírom a csajt), nem segítek neki, stb. Eléggé szarul érzem magam, a finom kis arcán csorogtak a könnyek, ezt őszintén szólva sajnálom is, de akkor se fogok azzal a csajjal egy fedél alatt élni.

Éjszakára tüntetően kiköltözött a nappaliba aludni, és nem szól hozzám, mivel vigasztaljam meg? Vagy ti mit csinálnátok?


2010. aug. 7. 18:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp mond el neki, hogy milyen barátnője van és nem hagyd , hogy oda költözzön semmiképp !


A baráti körben sorban szakítás és veszekedés sorozat lett a legjobb barát, barátnő odaköltözése, rengeteg feszültéget tud szőni !!!


Amúgy meg gondolj tényleg bele, hogy ha már most ilyen cirkusz van belőle és még ott sem lakik és ha ott lakna ?!!

ááá ne hagyd én azt mondom és mondj mindent el a barántődnek, mert a végén az lesz, hogy majd a ribi fog vmi hülye sztorit kitalálni, hogy te miért nem hagyod, hogy oda költözzön....veszélyes az ilyen nő !!!!

2010. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
szolj róla a barátnődnek. ez nem maradhat titokban. ki tudja még miben vágja át a csaj a barátnődet.
2010. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mondd az igazat, hogy miért ellenszenves a barátnője.
2010. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az őszinteség mindig kifizetődik. Mond meg neki, hogy kikezdett veled a csaj. Ezért nem fog téged hibáztatni.
2010. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hiszem el fogom neki mondani. :S
2010. aug. 7. 20:43
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy miért nem szeretnéd, hogy odaköltözzön! Persze tedd azt is hozzá, hogy eddig azért nem mondtad el, mert nem akartad, hogy miattad összevesszen a barátnőjével!

Majd írd meg mi volt, sok szerencsét :)

2010. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A lényeg, hogy azzal kezd, elmondod neki, mennyire szereted, és azért nem akarod hogy odaköltözzön a csaj, mert az ártana a kapcsolatotoknak. Mondd el neki, hogy kikezdett veled a csaj, fel sem merült benned, hogy bármi lehetne veled, de el szeretnéd kerülni a félreértéseket, mert ő nagyon fontos neked.

Minél tovább halogatod, annál gyanúsabb lesz! Azt semmiképp ne várd meg, hogy a barátnőd beszéljen a barátnőjével, mert ha az a kis ribi megtudja, hogy ellene vagy, még bead egy sztorit a csajodnak, hogy te kezdtél ki vele!

2010. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!