Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy kapcsolatban a nő keres többet?

Figyelt kérdés
A férfinak átlagos fizetése van, a nőnek meg kicsit átlagon felüli

2020. okt. 2. 13:39
A kérdező szavazást indított:
Semmi baj ezzel
Inkább a férfi keressen több pénzt egy kapcsolatban
48 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Két egészséges mentalitású felnőtt embernél ezzel semmi gond.

Ha komplexusai, problémái vannak legalább egyiküknek, akkor nem lesz jó vége szerintem, mert feszültséget szül. De ezért nem a kereset a hibás, hanem a pszichés gondok.

2020. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Ha csak pár tízezer forinttal, akkor még talán nem lesz baj, de ha jóval többet, akkor az nem fog jót tenni a kapcsolatnak. Tapasztalatból, és más tapasztalataiból is tudom. Ha a férfi nem is, de előbb utóbb a nő fogja magát kellemetlenül érezni. És minden nő, még a legnormálisabbak is olyan férfihez vonzódnak aki szebb, jobb, okosabb, gazdagabb, akire felnézhetnek, akivel biztonságba érezhetik magukat. Nekem sem tetszik, hogy ennyire anyagias lett a világ, de sajnos a hazahozott pénz összege is sokat számít.
2020. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

"És minden nő, még a legnormálisabbak is olyan férfihez vonzódnak aki szebb, jobb, okosabb, gazdagabb, akire felnézhetnek, akivel biztonságba érezhetik magukat. "


Ez úgy ahogy van, hazugság. Nem MINDEN nő van ezzel így.

Én mindig is hozzám hasonló, velem egyenrangú partnert kerestem, és meg is találtam.

2020. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Csak ritka esetben szokott az ilyen működni. A férfinak a dolga biztonságot nyújtani, és ebbe a pénzkereset is beletartozik.
2020. okt. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12%
#3 Az hazugság, hogy a nők az egyenrangúságot keresik. Lehet. De nem itt, nem az anyagiak, a státusz, a dominancia terén.
2020. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Jól keresek és össze is jönnék olyannal, aki kevesebbet keres nálam. Imádom a munkámat és szerencsére jól is megélek belőle, nekem a munkám szeretete a fontosabb, de persze nyilván örülök, hogy pénz miatt sose kell aggódni.

Így persze nehezebb egyenrangú keresettel rendelkező partnert találnom, de nekem inkább az egyenrangú végzettség és munkamorál fontosabb.

Olyannal össze se jönnék, aki annyira anyagias, hogy azon hisztizik, hogy én mennyit keresek. Megérdemlem és nem fogok kevesebb pénzt hazahozni a jól elvégzett munkámért, mert fáj valaki egojának. Ki kéne már nőni ezekből az ósdi anyagi viszonyokból, hogy zavarja a pasikat, ha a nő keres többet.

2020. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

Tudjátok, egy dolog az, hogy itt arra szavaztok sokan, meg úgy gondoljátok, hogy "persze, nem számít a pénz", meg hogy "egyenrangúság van",stb. Mert az szeretnék, hogy ez így is legyen. Nincs ezzel baj.

De én már jó sok kapcsolattal a hátam mögött, tudom, hogy sajnos igenis hogy számít. A feleségem pld. egy nagyon normális, szerény nő, de még neki is számított hogy anno ő keresett többet. Nem lett belőle válás, vagy ok a veszekedésre, de zavarta, mert elmondta. Aztán összeszedtem magam, és most kb. ugyanannyit keresek, mint ő. Kérdezőnek (ha ő a férfi) én is ugyanezt javasolnám...

2020. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%

"de nekem inkább az egyenrangú végzettség és munkamorál fontosabb."


Azt hiszem nekem ezért nincsen "hozzám illő" (értsd: doktorált, menedzser) barátnőm, mert én meg ezt nem szeretem, ha valaki a doktorimat, foglalkozásomat szereti bennem. Szeresse bennem a humoromat, a mosolyomat, a szexet, a testemet, a kedvességemet stb. Én is ezeket nézem egy nőben, nem érdekel a papírja.

2020. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%
Én csak olyat láttam ,hogy egy ideig jó,de utána a nő egyre fölényesebb és mindent megengedet magának még szeretőt is.
2020. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Csak ritka esetben szokott az ilyen működni. A férfinak a dolga biztonságot nyújtani, és ebbe a pénzkereset is beletartozik."


Mi a jó büdös francért lenne a férfi dolga? Ha egyedül élnék, akkor is bőven megélnék a saját keresetemből. Nekem nem arra kell egy férfi, hogy felnézzek rá, meg "biztonságot" nyújtson, hanem azért, hogy szeressük egymást és jól érezzük magunkat együtt.

2020. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!