Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viszonyuljak a szabadsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljak a szabadszellemű barátnőmhöz?

Figyelt kérdés
Én férfiként abszolút megbízható, pontos ember vagyok, ő meg olyan, mint egy hippi. Stílusra mondom, nem külsőleg. Ha én azt mondom, hogy 8 órára ott vagyok, akkor még úgy is ott leszek, ha közben elüt egy busz. A legkisebb dolgokban is tartom a szavam, lehet rám számítani. Ő pontatlan, megbízhatatlan, feledékeny, mondd valamit, 5 perc múlva teljesen mást. Semmiféle írott vagy íratlan szabályt nem tart be, minden ahogy esik úgy puffan. Ezzel már konkrétan az őrületbe kerget, de ezt leszámítva minden csodás. Kedves, okos, szép, csinos.

2020. okt. 4. 00:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt így.

Nekem ex azt mondta, hogy "nem kéne mindent ilyen komolyan venni". Hát kösz jó kilátások voltak.

2020. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Olvasd el az Idiótákkal körülvéve c. könyvet, én megtettem és zseniális! 😀 arról van csupán szó, h Te kék vagy, ő pedig sárga. Olvasd el, megláod miről beszélek - és olvashatsz pár jótanácsot is. :)
2020. okt. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
19%
Engem is idegesítene, de tudna kompenzálni ha az ágyban vevő mindenre.
2020. okt. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
A nők mind ilyenek. Vagy megszokod, vagy nem keresel tartós kapcsolatot és csak szexre használod őket.
2020. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez szerintem már több, mint amire még legyinteni lehetne. Én is elfelejtek dolgokat, meg szétszórt vagyok, de csak úgy nem elmenni randira, meg szó nélkül órákat késni nagyon gáz. Ezek szerint ennyire vagy fontos neki.
2020. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
54%
Szakítósan.
2020. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!