Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti szívesen mostok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti szívesen mostok, főztök a párotokra, takarítotok, elpakoltok utána, bevásároltok neki?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 20:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%
Általában én mosok, takarítok. Főzni, teregetni, bevásárolni általában ketten együtt szoktunk, cipekedni, kocsival foglalkozni ő szokott. Nekem így tök jó, neki is.
2020. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
Egy párkapcsolatban szerintem alap, hogy a háztartás vezetésében mind a két fél részt vegyen. Szívesen megcsinálom ezeket a dolgokat, de csak akkor, ha kölcsönös a dolog, azaz ha éppen ő ér rá, akkor ő is megcsinálja. Nálunk ez alól csak a főzés kivétel, azt csak én csinálom. De szeretem és örülök, ha sikerül valami finomat főznöm és látom rajta, hogy ízlik neki.
2020. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
65%
Nem, borzalmas feleség vagyok. Nem szeretek kiszolgálni senkit.
2020. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
96%

Uuuu én most nagy leszólást fogok kapni...

Én most nem dolgozom a férjem igen, szóval nálunk a klasszikus felállás van én csinálom a háztartást ő pedig keresi a pénzt, de! Ha úgy van besegít itthon, nincs ez így kiélezve, de mondjuk ágyba hozom a vacsorát vagy azonnal úgrom ha kell valami. Nem várja el,de én így jobban érzem magam,hogy en is teszek érte valamit. Van egy 1éves lányunk mondjuk most azért nem dolgozom. Mi csapatként tekintünk a családunkra és mindenki kiveszi a részét ahol tudja

2020. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon szívesen megcsinálom. Imádok a felesége lenni és szeretem ezt a klasszikus családmodellt is.
2020. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
70%
A szavazáson nem vettem részt, mert sztem esettől függ. Ha az a kérdés, hogy rendszeresen, vagy úgy, hogy ő ezt nem teszi meg cserében, akkor nem. Én szeretek gondoskodó lenni, szívesen főzök rá, vásárlok be neki... meg mindent megcsinálok, ha látom, hogy tényleg nagyon fáradt vagy ha beteg. Viszont ha ezt ő nem hajlandó nekem ugyanúgy megcsinálni, és mindketten dolgozunk (mivel én dolgozom, és nem szeretnék egyelőre gyereket, jelenleg nem az nekem az opció, hogy én otthon vagyok, és nem keresek pénzt), az igazságtalan és illúzióromboló. Ez az elpakolok utána meg takarítok rá... valahogy maga a szöveg azt az érzetet kelti bennem, mint a mamahotel személyzete, tehát amikor anyuci meg a kicsi fia popóját is kitörli, mert arra nem képes a pasi. Hogy a gatyáját nem tudja betenni a szennyesbe, vagy annyira nem lett megnevelve, hogy sáros cipővel ne jöjjön be a lakásba. Na, ez is illúzióromboló.
2020. okt. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
34%

16-os, én a gondoskodót mindig úgy értelmezem, hogy az egyoldalú. Mint egy anya és kisbaba. A kisbaba nem gondoskodik az anyáról.


Mert úgy nekem is feküdne a gondoskodás, ha néha én, néha ő, de az a baj, hogy ha egyszer elkezdem a gondoskodást, elvárás lesz, és én leszek az anya a kapcsolatban.

2020. okt. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen főzök , én szoktam mindkettőnkre. Vásárolni a férjem jár el, a házimunka pedig közös, mivel mindketten dolgozunk. Egyikünk sem a másik cselédje.
2020. okt. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
72%
Aki igent írt, azt miért szavaztátok le?
2020. okt. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen megcsinálom utána/neki is, amennyiben ez kölcsönös, és adott esetben ő is megteszi ugyanezt nekem. Egyoldalúan szó sem lehet róla, nem vagyok senki csicskája, sem eltartott nő, kiveszem a részem a pénzkeresésből, szóval ő is kiveheti ezekből. Szerencsére nálunk ebből soha nem is volt probléma.
2020. okt. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!