Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti szívesen mostok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti szívesen mostok, főztök a párotokra, takarítotok, elpakoltok utána, bevásároltok neki?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 20:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
59%

Én sem értem, miért lettem leszavazva.

Talán akkora baj, hogy én szeretek főzni meg mosni?

Meg hogy ha időm engedi kitakarítok akkor, amikor a párom dolgozik? :D

Ő nem hétfőtől-péntekig dolgozik klasszikus munkarendben, hanem össze-vissza.

Szerintem semmi elítélendő nincs abban, hogy az együtt töltött időt nem közös takarítással akarom tölteni..

Míg egyedül éltem is ügyeltem a tisztaságra, nem értem, miért kell lepontozni.

Mindenki csinálja úgy, ahogy neki tetszik..

2020. okt. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
44%
Ha ő is segít a hazimunkaban, akkor ez természetes.
2020. okt. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
48%
Én egy felnőtt emberhez mentem hozzá.
2020. okt. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
65%

Mi felosztjuk a teendőket. Szívesen főzök, mivel én főzök így én bevásárolok, ha mosok, akkor kettőnkre, de pl. csak ő mosogat, takarítani ugyanannyit szokott mint én és alapból mindenki elpakol saját maga után, nem csinálunk magunknak és a másiknak plusz munkát.

Nem vagyok gondoskodó háziasszony típus, emellett ugyanannyit dolgozom és ugyanannyit keresek, mint ő, szóval ez így fair, de neki is ez a természetes.

2020. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk inkább a férjem főz, és igen jól, én nem annyira. Mosást, teregetést, takarítást, vasalást szívesen csinálom. Pakolás vegyes, szoktam kérni, hogy rámolja el a dolgait. Kertet, fűnyírást ő csinálja. Vásárlást ketten, illetve aki épp ráér.
2020. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
88%
Igen, szívesen csinálom és tök jól megy Nálunk a munkamegosztás. Ő cipekedik a boltból, kocsikat rendben tartja kívül- belül, kinti munkákat elvégzni stb....
2020. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok házicseléd, rosszul is vagyok azoktól a pasasoktól, akik ezt elvárják, de azoktól a nőktől is, akik magukra vállalják a mártír szerepet.

Főzni szeretek, de vagdosni a hozzávalókat nem, így azt ő megcsinálja.

Mosógép kimos, én kiteregetek.

Ő mosogat.

Takarítani utálok, de mivel muszáj, így a lakás felét én, a másik felét ő.

Vásárolni együtt megyünk.

És mindenki pakol maga után. A gyereket kivéve, vele gyakran kell ordítozni.... 🤣

2020. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
12%

A feleségem gondoskodó típus. Főz, mos, mosogat, varr, diszíti a lakást, takarítani csak ott takarít, ahol a vendégek láthatják és megszólhatják. A sarkok, az ágyak alatt, a pókhálózás az én dolgom, meg a fűtés, kerti munkák, és minden ami nehéz vagy piszkos munka. A bevásárlást közösen végezzük.

A konyhában csak annyi a dolgom, hogy leüljek és megegyem amit elém tesz. Nem is szereti, ha bármihez nyúlok a konyhában, még az evőeszközt, italt is elém teszi.

Jól megvagyunk ezzel a munkameosztással.

2020. dec. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!