Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már szeretőd, vagy voltál már szerető?

Figyelt kérdés
Hol ismerkedtetek meg, Mikor hol találkozgattatok? Miért mentél bele? Mi lett a kapcsolat vége?
2010. aug. 7. 23:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de ki tudja.
2010. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
31%
votlam szerető, a legjobb barátnőm pasijának vagyok 8 holnapja a szeretője, azért mentem bele, mert imádom a s rácot ő is engem és nem bírunk ellenállni egymásnak, akkor talizunk mikor a barinőm éjszakás
2010. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
82%
te szerető akarsz lenni?
2010. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
voltam is vagyok is, bár nem olyan jó dolog, sok szenvedéssel jár...
2010. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy lány ismerősöm,de nem mondta,hogy barátja van.Fekszem az ágyán meztelenül és észrevettem,hogy csomó serleg van a szekrény tetején.Kérdezem,hogy ezek honnan?A barátja thai boksz bajnok,háhá.Mondom akkor jó.

Nyomják a kaputelefont,persze a srác volt,de lekoptatta azzal,hogy most egy lányos estét tart,uh nem jöhet fel.

És a kérdéseidre a válaszok.

Hallott rólam a barátnőitől és diszkóban odajött hozzám.

Az ő lakásán.

Mert tetszett.

Pár alkalom után továbbálltam.

2010. aug. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én nem tudom igazán..tavaly volt 1 barátnőm aztán volt neki még 1 pasija rajtam kívül,aztán ngem dobott is miatta elvileg én voltam a pasi a másik a szerető de ő ezt fordítva tudja....szóval nemtom melyik voltam...
2010. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

bosszúból voltam..a pasi egy tipikus lányok kedvence volt, helyes pénzes kigyurt stb...jólnézett ki de tarós kapcsra ilyen komolytalan csajozós pasi sose kéne mert az volt. hajtott rám úgy mindig is hiába volt bnője (tartósan) csak megakart húzni..ám volt egy fesztivál eljött a csaja is és a kis bnőivel neki álltak csúfolni gyerekes módon h vastag a lábam meg tömzsi vagyok meg ilyen hülyeségek (mert a csaj tudta h mindig is bejöttem a pasijának) aztán mondom oké a vastag combú tud jobb lenni nálad! kb 40kiló volt a csaj se cici se semmi én meg cs homokóra vagyok,ezért is esett szarul (88-61-92) sztem nem olyan vészes de ezen mit kell csúfolni..na mind1 aztán beadtam a derakam a srácnak 2hónapig jártunk elszedtem tőle (minden volt csak megfektetni nem hagytam magam)végül is visszament a csajhoz de nagyon nehezen.azóta is együtt vannak és azóta is tuti csajozik.(nekem azóta 4éve van párom.öt végülis általa ismertem meg :D)sz.ar dolog ez a szerep,mindig te jösz ki vesztesen,mindig te leszel a szemét és mindig csak te leszel a második..Kell ez neked??

22L

2010. aug. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem. Ha van valakim, akit szeretek, akkor nem.

Ha tudom, hogy foglalt, akire hajtanék, akkor sem.

Nekem többet ér a gerincem, minthogy keféljek.

20/L

2010. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt már szeretőm, akivel majdnem 20 évig legjobb barátok voltunk, és összejöttünk, mígy nekem még volt pasink-megromlott kapcsolatban. Hosszú lenne elmesélni, de végül a szeretőkből szerelemes pár lett, maj össze is házasodtunk. Ikreink lesznek és nagyon szeretjük egymást, gyakran jól sülhet el egy szerető is, mint a mi esetünkben.
2010. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én már "tartotta" szeretőt...a megismerkedésünk után ami a deák téren volt rá 3 hónapra sajnos megbotlottam és lefeküdtünk. A barátom egy darabig nem is sejtette, de aztán gyanús lett neki, hogy mindig a barátnőimmel vagyok. Aztán persze kiderült, de a pasival még mindig tartom a kapcsolatot és a barátommal is együtt vagyok még. Szerintem nem ér annyit az egész, mert ha szereted a párod nem baszod át, mint én(de már megbántam)viszont ha már nem szereted akkor ott kell hagyni a barátodat. Én mindig paráztam ha vele voltam mert soha nem tudhattam h hol és ki látott minket aki ismeri a barátomat.


23/L

2010. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!