Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hívnak meg valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívnak meg valakit egyedül egy esküvőre ha hónapok óta komoly kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

A páromat egy volt kolléganője meghívta az esküvőjére, szólóban. Most történt a meghívás pár hete, mi már több mint fél éve együtt vagyunk, tud rólam a lány, a párom jóban van vele, sok mindenről beszámol neki...

A lánynál fel sem merült, hogy engem is meghívna, rosszul esett. A párom azt mondta megkéri, hogy én is mehessek, az még kellemetlenebb lenne, inkább kihagyom. A párom így tök egyedül lesz, senkit sem ismer ott.

Úgy érzem nem szimpatizál velem a lány. Bennem már az is felmerült, hogy direkt nem hívott meg a lány, hogy a párom szabadon csajozhasson, mert anno nagyon élvezte a lány a csajozós történeteket...

Ti jártatok már így? Tudom, hogy van akinek anyagilag számít 1-1 fő, volt, hogy gyerekként ezért nem mehettem én sem egy esküvőre, de nem hinném, hogy itt ez a helyzet.

28N



2020. okt. 5. 15:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem parasztság.

De pont az van mögötte amit utolsó írt.

Csak ha az én páromat ok úgy minősítik, hogy a csaj/ pasi akivel három hónapja kefelek akkor megköszönném a meghívást de nem mennek. Plusz hogy néz már ki hogy ők épp összekötik az életüket az én friss kapcsolatokat meg lenézik. Mintha válási statisztikákat nyomtatnam ki nekik.

Na persze nekünk kettanus esküvő volt, sose volt a másik oldalról ilyen dilemmam, de inkább felvallalnam hogy nincs keret meghívni, mint így megsérteni valakit.

Ugyanakkor mi több év együttélés után is kaptunk szóló meghívót mert "nem vagyunk házasok" ergo nem vagyok családtag. Egyébként ok azóta elváltak.

2020. okt. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy ez népszerűtlen gondolkozás, de én se akarnék vadidegeneket az esküvőmre.... Élettárs, házastárs már belefér, de most az hogy valaki randizgat valakivel, az nálam nem ok arra hogy automatikusan része legyen életem nagy napjának és etessem-itassam.

Én se sértődnék meg, ha engem idegenek nem hívnának meg az esküvőjükre, úgyse szívesen mennék. Nem venném magamra.

(Főleg a jelenlegi helyzetben, ráadásul...)

2020. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is megbeszéltük a férjemmel az esküvő előtt, hogy olyan nem jön, akit nem ismerünk mindketten :) Milyen rossz lehet bemutatkozni valakinek a saját esküvődön? Nem beszélve a létszám-kérdésről, amit már előttem leírtak. Fél éves kapcsolat meg kutyafüle, ha 5-10 éve együtt lennétek és jól ismernétek mindketten az egybekelő párt, akkor megértenélek, de ez csak hiszti.
2021. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!