Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljk, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljk, ha nem tudom eldönteni mi a helyes?

Figyelt kérdés

3 éve házasságban élek.

Van egy két éves gyerekem.

Vállakozó vagyok, a csaladom is az.

A férjemmel gyakran veszekszünk, gyakran megüt. Csak a gyerek miatt vagyok vele.


Munka mániás vagyok. Attól akitől árut veszek, valahogyan beleszerettem. Közösségi oldalon bejelöltük egymast ő is midig látta az én sztorimat én is az övét. Eddig egymás magánéletet nem ismertük mert mindig csak egy 20 perces munka beszélgetés volt. És útánna szia, szia semmi több.



Ez idáig csak munkáról beszélgettünk. De mára már többet akarunk.. egymástól.

Nem tudom, mi a helyes. Hiszen férjnél vagyok.


Mindenkinek vannak céljai az életbe. Én az ő vállalkozásához hasonlót akarok.

Ahol az üzlete van, nekem is az az álmom hogy nekem is ott azon a helyen legyen egy üzletem.

Amelyen üzlete van ,az álmom egy olyan üzlet.

Amilyen vevő köre van, az álmom és a célom, hogy nekem is olyan vevő köröm legyen.

Az álmom és az egyetlen élet célom ezek a dolgok, ha nyernék a lottón akkor is ezt csinálnám, amit ő.



Ha összejönnek vele minden amiről eddig csak álmodoztam az ölembe hullana.

De elveszteném azt, hogy gyerekem normális családba nőjön fel az anyukájával és az apukájával.


Bár eddig csak tűröm a házasságon igazából már semmilyen boldogságom nincs a házasságomba....

A férjem semmit nem tesz hozzá egy kicsit is elrőrepp lépjek a vállakozásomhoz.

Sőt nem támogat semmibe.

Én meg nem akarok eltartott nő lenni.


Szívem szerint engednék a csábítsanak és az új jelölttel megadnám magamnak az esélyt...

Szerintetek?


Nekem a munkám nagyon fontos, egyszerre munka és hobbi.


2020. okt. 5. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy mondatra reagálok. A férjed gyakran megüt. Akkor minek is vagy vele? Mert a gyereknek legyen rendes családja? Rendes család ahol a férj veri a feleségét? Ilyen mintát akarsz neki nyújtani?
2020. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az új pasiban ne a menekülőutat lássad. Nem lehetsz biztos a szándékaiban, még akkor sem, ha azt mondja, hogy mindenben támogatna.

A férjedtől való elválást egyedül kell véghez vinned. Ebben nem számíthatsz a más segítségre. Ha kapsz segítséget, akkor jó, de ha nem, akkor úgy is meg kell csinálnod.

Szerintem az egyértelmű, hogy nem maradsz olyan mellett, aki megüt (többször is).


A gyerek meg ne legyen kifogás. Gondolj bele, hogy milyen példát lát otthon; felnő és ő is ütni fogja a feleségét, vagy ha lány, képtelen lesz kapcsolódni másokhoz.

2020. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ohh, helló megint. Hanyadjàra teszed fel ezt a kérdést? 7-8adjàra? A többinél nem voltak értelmes vàlaszok?
2020. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Az a normális család, hogy a férjed gyakran megüt? Tényleg, igazad van, ezt érdemled meg a gyerek is.
2020. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A gyerek apás nagyon ez az egyetlen ok amiért nem merek válni.
2020. okt. 5. 16:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az lenne a helyes döntés. Attól még nem kell elszakítani az apjától
2020. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek fiú vagy lány? Azt akarod hogy ő verjen a leendő házasságában, vagy azt szeretnéd hogy őt védjék?
2020. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amellett, hogy ez tényleg a sokadik kérdésed ebben a témában és tényleg nem értem miért vagy még a ferjeddel.Azért szólnék, hogy pár lopott óra miatt,de ha mondjuk egybe is költöztök,a pasi vállalkozása még nem hullik az öledbe,az továbbra is az övé marad.
2020. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!