Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok neki elég vonzó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok neki elég vonzó?

Figyelt kérdés

Nem érzem magam elég szépnek. A párom is sokszor hangsúlyozza h hogy Elhanyagoltan nézek ki, vagy egyszerűen csak kiröhög, leszólja a ruháimat. Emellett mindig más nők után érdeklődik, ami végképp rombolja az önbizalmam. Ez az egész kihatott már a hálószobára. Egyszerűen nem tudok ellazulni, nem érzem jól magam, folyamat a testemre gondolok, hogy meghíztam, csúnya vagyok

Már nem is sminkelek, mindig leszól hogy csúnya vagyok, minek alapozó,olyan vagyok mint egy bohóc. Tehát már tenni se tudok azért hogy kicsit is csinos legyek, vagy én Legalábbis annak érezzem magam.

Egyszerűen csak nem értem hogy ebben a helyzetben miért van velem? Én akartam vele szakítani, de ő nem akar elmenni.

Mégis mit csináljak??


2020. okt. 6. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy romboló kapcsolat. Vagy alapjaiban meg kell változtatni, vagy véget kell vetni neki.
2020. okt. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam változtatni is. Többször leültem vele beszélni hogy ez nekem fáj. De mindig úgy viselkedik mint akit egyáltalán nem érdekel. Telefonozik, rángatja a vállat. Hasonlók. Ugyanez ha azt mondom h lépni akarok
2020. okt. 6. 14:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézus! Vagy tényleg te hanyagoltad el magad, vagy ez egy tuskó.

Ha az első, akkor tessék magad összeszedni.

Ha a második, hagyd már ott!

2020. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki.

Van egy barátnőm aki 2 éve nem tud elszakadni egy ilyen embertől.

Ott tartunk,hogy annyira lerombolta az önbecsülését,hogy azt hiszi nem is találna jobbat.Pedig de.

Nem szabad ilyen kapcsolatban maradni mert tönkretesz.


Gondolom amúgy a kedves párod tökéletesen néz ki.Kigyúrt,jóképű,mindig 100%osan néz ki és tökéletes az öltözködése.

Szerintem az ilyen pasik a saját önbizalomhiányuk vetítik ki a párjukra,hogy azt gondolják nem érdemelnek jobbat és ne merjék elhagyni őket.

2020. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, te miért vagy vele. Mérgező kapcsolat, kezdj új életet nélküle, hidd el lesz olyan, aki úgy szeret és értékel, ahogy vagy, sminkben vagy anélkül, divattól, mindentől függetlenül.
2020. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

[link]


Sajnálom! De viccen kívül én is arra mozdítanálak, hogy szépen ezt le kellene zárni! 😔

2020. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
amennyi munkát abba fektettél h elhízz, fordithatnád mozgásra is, nemtudom mi tart vissza.
2020. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mutass egy regebbi meg egy mostani kepet es meg mondjuk ha a pasid bunko paraszt vagy bunko paraszt de nem véletlenül mondja.

De az alap storybol az jon le h egy toxikus nyomi aki alapjaraton jot szorakozik azon h bantja az embereket flyamat epit lefele, es elkene hagynod mert mar elegge jo munkat vegzett a leepitesedben es ennel csak roszabbak lesz. Az h megbeszélésbe tojik bele es akkor is csak bant nem pont az mutatja h fontos vagy neki, v h ennek barmi ertelme lenne megprobalni javitani rajta. F/27

2020. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz is, lehet normálisan közölni. Ő csak az önbizalmad rombolja. Jobb neked nélküle
2020. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom sajnos hogy kell ide képet tenni 😂

De regen olyan 50 kg fölött voltam egy picivel.

Most meg egy két hónapja elértem 62-t.

2020. okt. 6. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!