Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nekem jött normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nekem jött normális?

Figyelt kérdés

(26eves srac vagyok parom25eves)elenlegi/ volt párom(jelenleg nem vagyok vele együtt) indulatikezelesi problémái miatt.

Szoval autóban menet közben volt párom miközben vezetek egyszer csak bekattan mivel hívott egy ismeretlen szám telefonon és nem vettem fel az autóban..

Ideg roham jött rá. És elkezdett izomból ütni az anyos ulesrol..

Többször tarkón ütött csapott tenyérrel

Erőből illetve ököllel a bordamat..ekkor bennem is felszaladt a pumpa....és rendesen egy embereset jobb kézzel a combjaba ütöttem, egy zsibbasztot...hogy tudja már hol a helye..ekkor felháborodott, hogy én milyen jogon utok meg egy nőt.

Mondom...te milyen jogon utsz tiszta erőből ...főleg a közben amikor vezetek.

Szerintetek ?



2020. okt. 6. 18:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

#9

Nem számít akkor sem viselkedik egy normális ember így.

Nyugalmi állapotban sem elfogadható de vezetés közben?


Azon lehet vitázni,hogy mennyire elfogadható,hogy ő megütötte egyszer. De nem ez a kérdés.

2020. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

nyílván nem azért ütöttem meg,hogy tudja hol a helye.

nem ütöttem még meg soha egy őt se. ez volt az első eset.

nem tudom miért ütöttem meg, így jött ezt váltotta ki belőlem, vezetek, üt izomból látom, hogy elvan borulva az agya.. és nem áll le,


kérdezem te mit tennél, ha valaki üt izomből, hiába ha nő..és te éppen eközben vezetsz és nem akarsz nekimenni a szembejövőnek mert ő pont bordán üt, vagy úgy üt fejbe?

2020. okt. 6. 19:58
 13/21 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem meg ez nem számít megütésnek. A másik meg az, hogy teljesen jogosan adtad, nem tudtál mit kezdeni vele, így próbáltad megoldani a helyzetet, ami persze nem helyes, de gondolom ennyit tudtál hirtelen tenni. A csaj teljesen kattant, főleg vezetés közben ilyet csinálni...

😳

2020. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%
A NŐNEK van igaza! Mindig! Védett egy faj!
2020. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le mindenhonnan, mert ez egy elmebeteg...
2020. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ne érezd magad rosszul emiatt.

Már az is csak téged minősít (pozitívan),hogy lelkiismeret furdalásod is van miatta.Amikor ezt nem is venném igazán megütésnek.

Meg amúgy vezettél.Nem is lett volna lehetőséged arrébb menni,hogy kitérj az ütések elől.

Az meg,hogy ő ütöget meg csapkod téged aztán jön azzal,hogy uristen Te megütöttél egy nőt, nem jogos.

Nem támogatom az erőszakot pláne ha nőket bántalmaznak.

De ez így akkor is kettős mérce.Ő nyugodtan ütögessen téged amikor védekezni se tudsz de ha megvéded magad már nőverő vagy?

2020. okt. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

jogosan is tetted,hiába hogy nő,ő kezdte a verekedést!

Most hiába egy feminista hogy "uram isten,egy nőt megütöttél?"

Egy nő csak önvédelemből üthet!

Én a erőszakot nem támogatom,nemtől fajtól függetlenül,egy normális ember akkor üt,ha kezdeményezik!

2020. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Meg amúgy meg senki se írja hogy nőverő,meg stb..

Akkor legközelebb kés fog mert idegbeteg,akkor mit tegyen?

2020. okt. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jó csaj lehet, nekem is bejönne:)
2020. okt. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

#19!

Neked a idegbeteg csajok jönnek be?

Felőlem ok,de azért érted..

2020. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!