Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

14 éve vagyunk együtt a férjemmel. Van egy 3 éves lányunk. Férjem hetente van itthon és soha nem kezdeményezi a szexet ha én nem akarnám szerintem hónapokig nem lenne szex.

Péntek ha vezet ha nem ( havi 3szor nem ő vezet haza) mindig pénteken hamar elalszik, mondjuk szombaton sincs másképp, vasárnap pedig indul haza.

Én ezt az elhanyagoltságot már nem bírom.

Miért van az hogy én vágyom rá ő pedig nem?

Én is fáradt vagyok de szexre mindig van "erőm"!


2020. okt. 9. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit értelmezem a dolgokat,szóval a férjed hétköznap nincs otthon,hétvégére jár haza?
2020. okt. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ilyen helyzetben, sofőr voltam,hulla fáradt voltam péntekre még nagyon étvágyam sem volt,csak aludni tudtam.

Szombaton már kezdtem javulni de le foglaltak az otthoni tennivalók le is fáradtam estére,mikor hogy éreztem magamat de inkább aludtam sajnos,neha szex is volt.

Vasárnap már jól éreztem magamat és kezdtem vissza térni az élők sorában, cuccok pakolása volt majd ha volt idő akkor volt szex ha nem akkor nem, sokszor vasárnapra maradt.

Ez 1 éven keresztül ment,ezekután mondtam hogy ez így nem mehet tovább és be fejeztem ezt a munkakört,mostmár több energiám van ezért minden sokkal jobb lett.

Őszintén szólva,ez a baj ezzel a heteléssel.

2020. okt. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hét közben megoldja máshol.
2020. okt. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oldd meg te is máshol.
2020. okt. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy a kölcsönös félrekúrás helyett, akár le is ülhetnétek megbeszélni ezt.
2020. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!