Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha kapcsolatban vagyok és mégis bánom, hogy anno egy férfit aki nagyon tetszett, nem ismertem meg a saját makacsságom miatt?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt feltettem már egy kérdést ezzel kapcsolatban, mivel ezzel a férfival álmodtam és egyszerűen azóta sem megy ki a fejemből.

Olyannyira , hogy visszakerestem a régi, 4 évvel ezelőtti beszélgetésünket badoon a sráccal és szinte fogtam a fejem, hogy te jó ég mi történt akkor velem...?

Miért nem mertem lépni, hiszen akkor feldobott nekem egy labdát, de én mégsem tettem semmit...

vártam, hogy majd ő megkeres, aztán nem történt semmi...

és mivel emlékszem, hogy fél évvel a beszélgetésünk után még elmentem egy koncertre is abban reménykedve, hogy hátha ott lesz, szóval biztos , hogy érdekelt még csak nem mertem /nem akartam lépni, mert azok után , hogy feldobta a labdát még mindig arra vártam, hogy majd ő megkeresem engem.

Szóval nagyon nagyon makacs voltam és féltem is természetesen...

Az az igazság, hogy emlékszem abban az évben nagyon rossz passzban voltam, talán ez is közrejátszott abban, hogy nem mertem lépni.

És most itt vagyok azóta már párkapcsolatban, eljegyezve, babát tervezve 34 évesen és egy apró álom ezzel a férfival teljesen felkavart mindent bennem...

nem értem, hogy mi van velem..teljesen összezavarodtam.

csak arra tudok gondolni, hogy milyen hülye voltam anno és , hogy miért nem jelöltem be facebookon, hiszen valahol ő kérte, én hülye meg titokzatoskodtam, meg vártam, hogy majd ő megkeres.

(van egy oldal facebookon, amit ő vezet és folyton likolgattam a képeket, videókat azt hittem majd észreveszi...)

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Tulajdonképpen nem is ismerem ezt a férfit , és láttam , hogy azóta neki is lett már egy barátnője...

Az az igazság , hogy tulajdonképpen ő így csak egy illúzió maradt, viszont az én esetemben ez elég veszélyes, mivel rám régen jellemző volt hogy illúziókat kergettem és pl volt egy másik srác akivel hasonlóképpen voltam és mégis amikor megismerkedtem vele, akkor rögtön tudtam , hogy nem...szóval róla bebizonyosodott, hogy valóban egy illúziót kergettem, ami nem a valóság.

Erről a srácról viszont nem bizonyosodhatott be, egész egyszerűen azért nem , mert nem találkozhattam vele élőben, és így most itt motoszkál a fejemben és hátráltat a kapcsolatomban..ráadásul szinte lelkiismeretfurdalásom van az álom óta, no meg attól is, hogy elbizonytalanodtam...:S

Vagy ez csak egy szimpla babavállalás előtti para mint a férfiaknál?

Nem tudom mi van velem, de ez most nem ok így..:S

Hátráltat a babaprojektben is, mert érzem, hogy valahol legbelül szinte rettegek attól,hogy mi van ha összejön a baba, mert félek, hogy megbánnám és akkor már nincs visszaút...

mármint nem a babát, hanem azt hogy a mostani párommal vállaltam attól függetlenül, hogy bizonytalan vagyok vele kapcsolatban...

Szeretem őt, csak vannak dolgok amik zavarnak benne, és nagyon félek, hogy más-más értékeket szeretnénk majd a gyermekeinknek átadni, ami viszont hosszútávon biztos, hogy problémákat fog generálni.

Mit tegyek, hogy elmúljon ez a bizonytalanságérzés bennem?



2020. okt. 10. 10:15
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
75%
Nem.
2020. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak az van, hogy nem szereted a mostani partneredet, csak a babaprojekthez kell egy donor. Ez az álom meg a rágerjedés egy kvázi ismeretlen faszingerre meg az elméd által kreált menekülő út: így nem kell azt mondanod, hogy egy kamu volt az eddigi kapcsolatod, mégis kihátrálhatsz belőle, ha akarsz.
2020. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

Mit akarsz olyan pasitól akinek szintén van csaja?

Mondjuk a szeretője még lehetsz.

Írj a pasasnak, ha válaszol találkozzatok, ha az jól sikerül azonnal szakíts a pasiddal. Bár a mostani pasiddal mindenképp szakítanod kellene, mert nyilvánvaló, hogy nem őt szereted.

2020. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2-es inkább nem válaszolnék , mert ez a stílus nem igazán kedves.

(nem csaltam meg , semmi rosszat nem tettem )

3-mas nem akarok én tőle semmit, nem fogok ráírni , nem fogom megkeresni, nem csalnám meg a párom, mert az nagyon messze áll tőlem.

Amit a szakításról írtál, azt elfogadom, viszont számomra fura, mert akkor ezek szerint a kapcsolatokban ha elbizonytalanodunk akkor rögtön hagyjuk ott a másikat? Nem biztos, hogy ez a megoldás, de azért köszönöm a választ.

2020. okt. 10. 10:49
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy valami gerinces a pároddal szemben. Szülsz majd neki, aztán valami szokásos indokkal lelépsz a gyerekével együtt. Ebben az az egyetlen jó, hogy legalább te is elcseszed az életed, csak még nem tudod. Aztán majd nem kell mártírkodni meg fényezni magad neked is, hogy mekkora szám vagy, hogy bevállaltad az egyedülálló anyuka szerepét, mert magadnak csinálod a gondokat.😉
2020. okt. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Hát, a te "értékeidtől" az Isten mentse meg a gyerekedet. Te pl akkor vagy jó anya, ha ott hagyod a tv előtt.
2020. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Hellmano ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a gyerek témát hagyjátok későbbre és előtte nagyon komoly beszélgetéseket folytassatok le. Te nem vagy biztos az érzéseidben a mostani párod felé, ha egy ilyen megingatott ez tipikusan annak a kivetülése. Lehet bemagyarázod magadnak, hogy szereted stb. , de mégis megingott a tudatalattidat nem tudod becsapni. Jól beszélgessetek el és ha megtudjátok beszélni, akkor lehet rástartolni a gyerekre én ezt ajánlom.
2020. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó, valószínűleg jól ismered a kapcsolatunkat és az értékeimet. Amúgy soha nem értettem, hogy miért ilyen rosszindulatúak az emberek.

Én mindig próbálok empatikus lenni, és tisztában vagyok vele, hogy az emberek nem tökéletesek és amíg csak érzésekről beszélünk és nem tettekről, addig meg főleg nem értem ezeket a rosszindulatú beszólásokat, bár én még azokat sem hurrogom le rögtön , akik valóban megcsalták a párjukat, hiszen ki vagyok én , hogy belelássak a másik életébe, érzéseibe, kapcsolatába.

Én mindig azt mondtam, hogy azokat akik úgy csalják meg a párjukat , hogy utána életük végégig együtt maradnak azzal a másikkal , mert egymásba szerettek, azokat megértem és sajnálom, mert amúgy szörnyű érzés lehet ezzel megbántani a másikat...

Én viszont jelen esetben nem csaltam meg a párom és nem is terveztem megcsalni, csak egy tőlem független dolog miatt zavarodtam össze.

Azért szerintem ez nem olyan elítélendő dolog.

Mindegy végül is köszönöm a válaszokat nektek is.

Kíváncsian várom még azok válaszát, történetét akik esetleg bizonytalanodtak már el hasonlóan mint én..

2020. okt. 10. 11:07
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"tőlem független dolog miatt zavarodtam össze"

Tőled független, hogy rágerjedtél egy ismeretlen pasira?

De lehet, hogy igazad van, és minden kapcsolat arról szól, hogy a résztvevő felek idegen férfiakra izgulnak, akiket anno nem jelöltek be facebookon...

2020. okt. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hellmano nagyon szépen köszönöm! Igen sajnos nehezen látom be , de valószínűleg igazad van abban, hogy ránk férne egy alapos beszélgetés.
2020. okt. 10. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!