Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha kapcsolatban vagyok és mégis bánom, hogy anno egy férfit aki nagyon tetszett, nem ismertem meg a saját makacsságom miatt?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt feltettem már egy kérdést ezzel kapcsolatban, mivel ezzel a férfival álmodtam és egyszerűen azóta sem megy ki a fejemből.

Olyannyira , hogy visszakerestem a régi, 4 évvel ezelőtti beszélgetésünket badoon a sráccal és szinte fogtam a fejem, hogy te jó ég mi történt akkor velem...?

Miért nem mertem lépni, hiszen akkor feldobott nekem egy labdát, de én mégsem tettem semmit...

vártam, hogy majd ő megkeres, aztán nem történt semmi...

és mivel emlékszem, hogy fél évvel a beszélgetésünk után még elmentem egy koncertre is abban reménykedve, hogy hátha ott lesz, szóval biztos , hogy érdekelt még csak nem mertem /nem akartam lépni, mert azok után , hogy feldobta a labdát még mindig arra vártam, hogy majd ő megkeresem engem.

Szóval nagyon nagyon makacs voltam és féltem is természetesen...

Az az igazság, hogy emlékszem abban az évben nagyon rossz passzban voltam, talán ez is közrejátszott abban, hogy nem mertem lépni.

És most itt vagyok azóta már párkapcsolatban, eljegyezve, babát tervezve 34 évesen és egy apró álom ezzel a férfival teljesen felkavart mindent bennem...

nem értem, hogy mi van velem..teljesen összezavarodtam.

csak arra tudok gondolni, hogy milyen hülye voltam anno és , hogy miért nem jelöltem be facebookon, hiszen valahol ő kérte, én hülye meg titokzatoskodtam, meg vártam, hogy majd ő megkeres.

(van egy oldal facebookon, amit ő vezet és folyton likolgattam a képeket, videókat azt hittem majd észreveszi...)

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Tulajdonképpen nem is ismerem ezt a férfit , és láttam , hogy azóta neki is lett már egy barátnője...

Az az igazság , hogy tulajdonképpen ő így csak egy illúzió maradt, viszont az én esetemben ez elég veszélyes, mivel rám régen jellemző volt hogy illúziókat kergettem és pl volt egy másik srác akivel hasonlóképpen voltam és mégis amikor megismerkedtem vele, akkor rögtön tudtam , hogy nem...szóval róla bebizonyosodott, hogy valóban egy illúziót kergettem, ami nem a valóság.

Erről a srácról viszont nem bizonyosodhatott be, egész egyszerűen azért nem , mert nem találkozhattam vele élőben, és így most itt motoszkál a fejemben és hátráltat a kapcsolatomban..ráadásul szinte lelkiismeretfurdalásom van az álom óta, no meg attól is, hogy elbizonytalanodtam...:S

Vagy ez csak egy szimpla babavállalás előtti para mint a férfiaknál?

Nem tudom mi van velem, de ez most nem ok így..:S

Hátráltat a babaprojektben is, mert érzem, hogy valahol legbelül szinte rettegek attól,hogy mi van ha összejön a baba, mert félek, hogy megbánnám és akkor már nincs visszaút...

mármint nem a babát, hanem azt hogy a mostani párommal vállaltam attól függetlenül, hogy bizonytalan vagyok vele kapcsolatban...

Szeretem őt, csak vannak dolgok amik zavarnak benne, és nagyon félek, hogy más-más értékeket szeretnénk majd a gyermekeinknek átadni, ami viszont hosszútávon biztos, hogy problémákat fog generálni.

Mit tegyek, hogy elmúljon ez a bizonytalanságérzés bennem?



2020. okt. 10. 10:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9-es neked bizonyára még nem volt olyan álmod, ami felzaklatott.

Én elég cifra dolgokat álmodok néha , attól függetlenül nem tenném meg azokat a dolgokat a valóságban.

2020. okt. 10. 11:17
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig 9-en elgondolkodhatnál. Könyörgöm a legmagasabb szintű elköteleződés kombó küszöbén egy szaros kis álom miatt "összezavarodsz"? Ez az összezavarodtam rizsa is csak a felelősség hárításának ágyaz meg, mert jól jöhet az még. Nincs azzal baj, ha álmodsz valami szaftosat. Azzal van baj, hogy a valóságban "zavarodsz össze". Ezzel a szesszel nehogy belevágj a családosdiba, mert a szingli anyukaságod garantált. Mondjuk ha ezt akarod lelked rajta, csak tényleg beszélgess el a férj jelölteddel, mert lehet ő egy megbízhatóbb partnerre mondana igent, nem olyanra, aki minden szire-szarra elbizonytalanodik (elvileg) életre szóló kérdéseket illetően. Erre gondoltam, hogy ilyen "értékrendet" a gyereknek sem kéne adni.
2020. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Így már értem 12-es , hogy mire utaltál.

Ebben igazat adok neked, hogy nem szabadna elbizonytalanodnom egy buta kis álom miatt és ahogy írod minden apróság miatt (amúgy nem szaftos volt , csak egyszerűen álmomban találkoztam vele és meg akartam ismerni).

Már arra is gondoltam, hogy a félelem bennem nem is vele kapcsolatos , hanem csak a felelősségvállalástól félek és ez csak egy ilyen pánikolás.

2020. okt. 10. 11:46
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
El szabad bizonytalanodnod. Azzal sincs gond. A gond akkor kezdődik, ha nem vizsgálod felül azt, amiben elbizonytalanodtál. Gondold át tényleg ennyit ér-e az a random fax, tényleg a férjed-e akit akarsz, tényleg akarod-e a családokért az összes jóval és az összes szopással együtt, amivel járhat és jár, aztán csináld amire jutottál.
2020. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Meg kell jegyezzem: Valahol egy fatalista ökör vagyok. Hasonló helyzetbe sem voltam szerencsére. Viszont! Úgy vagyok vele, hogy ha valakivel nem jött össze, akkor nem egymásnak voltunk rendelve. És utólag nem egy ilyen lányról derült ki, hogy hosszabb távon képtelenek lettünk volna együttműködni - akármiben. Akkor tudom, hogy valaki nekem lett rendelve, ha a rózsaszín köd felszállta után is tudom, hogy szeretem, tisztelem, meg tudom becsülni. Többé nem én vagyok, hanem mi vagyunk. Eddig még ez mindig bevált. Fölösleges dolognak tartom azon tépelődni, hogy mi lett volna, ha. Nem mehet egy (gyaníthatóan) alapból jól működő párkapcsolat rovására egy illúzió.
2020. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egyáltalán nem elítélendő kedves kérdező, hogy ez felzaklatott téged és meginogtál egy picit. Talán jó ötlet lenne az, hogy gondolkozol picit a párod jó és rossz tulajdonságain, és hogyha a rossz nagyobb számban van, akkor érdemes elgondolkozni rajta, elmondani neki, hogy min szeretnéd hogyha változtatna, ennek kölcsönösnek kell lennie, mármint a párod is elmondja fordítva, mindenféle veszekedés nélkül, megbeszélitek. Nem tudom innen megmondani, hogy milyen a kapcsolatotok, az egyik fő dolog, ami összetartja a kapcsolatot az a tisztelet. Ez nálatok megvan-e? Stb. Nekem is volt hasonló tapasztalatom internetes ismerkedésnél, mint neked. Azért motoszkál benned ez annyira, mert az interneten keresztül ő teljesen tökéletesnek tűnt, pedig valójában neki is ugyanolyan hasonló hibái vannak, mint a párodnak, vagy bárkinek. :)
2020. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

4 éve már ennek.... könyörgöm. Ha annyira tetszett volna, akkor már AKKOR álmodoztál volna róla, amikor vele beszéltél... és tettél volna lépéseket.

Annyi a sztori hogy nem vagy szerelmes a mostani partneredbe, és mindenféle elméd által kreált marhasággal próbálod megmagyarázni magadnak azt, hogy miért gondoltad meg magad a baba vállalás terén. Ha ennyire bizonytalan vagy, szakíts. Majd legalább talál egy olyan lányt, aki csak tőle akar gyereket.

2020. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!