Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek? Van rá esély, hogy ez változni fog?

Figyelt kérdés

Egy éves kapcsolat. Én 21/N. Ő 22/F.

Jelenleg az érzéseim nagyon viharosak. Csak kavarognak. Egyik pillanatban szeretem, ott a remény bennem, hogy minden érzelmem visszatér felé, minden kedvesség ott lesz, a boldogságom meglelem. A másikban már elönt a képzelgés helyetti fájó realitás, folyamat sírok, szidom, idegesít, és reményvesztett vagyok, mert látom, hogy egyre több az ordibálós vita, egyre kevesebb a boldog pillanat.


Az előző kapcsolataim (az egyik négy év, másik egy szintén) ugyanilyenek voltak. Az első szerelmem megcsalt, átvert, lelépett, mielőtt összeköltöztünk volna. A második a harmadik héten kikötötte, hogy viselkedhetek, érzelmileg nagyon sokat zsarolt. A vele való kapcsolatunk úgy kezdődött, hogy féltem az elejétől kezdve, és azóta folyamatosan csak ha egy kis vita van vagy bármi negativitás, már szakítani akartam, sírtam, menekültem. Minden kicsúcsosodása márciusban kezdődött, lebetegedtem egy azóta se diagnosztizált valami miatt, jöttek a lekorlátozásai és az arrogáns viselkedése, aztán ez a negatív viselkedés eszkalálódott bennem erre válaszként olyan szintre, hogy kitörök magamból. Ő állítólag ugyanúgy szeret, de már egyre kevésbé van rám odafigyelve, kevés minden az elejéhez képest. Nekem csak rettentően hiányzik az az ember, akibe beleszerettem.


2020. okt. 11. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem fog változni. Ahol már egyetlen év után ordibálós veszekedések vannak, ott nincs miben reménykedni.

Szakíts szerintem és eszedbe se jusson összejönni bárkivel is, amíg meg nem vizsgálod, hogy milyen tudatalatti probléma/múltbeli trauma miatt kezdesz kizárólag alja pasikkal.

2020. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó ég, mit szenvedsz te ennyit? Három kapcsolatod volt, mindegyikben ordibálás, veszekedés lett, te sírsz, nem tudod mit akarsz, stb. Teljesen szétszórt vagy!

Ne a srácokban keressed a hibát...

2020. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!