Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Momdtam már neki nem egyszer,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Momdtam már neki nem egyszer, hogy ez nekem probléma és a válasza igen tudom es tuti ezért fogsz majd elhagyni stb. Én meg mindig mondom, hogy nem ennyiért nem de viszont már kezd idegesiteni ez a helyzet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom, de sajnos én mondhatni szex függő vagyok de már azon a ponton vagyok, hogy a heti 2nek is örülnék, nem voltam ilyen helyzetben még. Párom nagyon sokat dolgozik és tudom, hogy mikor épp nem akkor is jobb neki ha pihen de, hogy bírja szex nélkül nem értem még ha csak egy 10percre is már az is jobb lenne mint ez hogy 2het utan 1 aztan megint 2 het utan 1 és nem vagyunk olyan régóta együtt, hogy most megunt volna mivel az eleje óta igy van köztünk. Annyira rossz, mert eddigi kapcsolataimban allando veszekedes feszkó de a szex mukodott.Vele meg pont forditva miota együtt vagyunk egyszer nem vitaztunk semmi mindent megtudunk beszélni nincsenek hisztik, feltekenykedesek stb. Mondhatni a tökéletes pár csak épp a szexualitassal vannak problémák,ha szeretkezunk az jó csak még az se olyan sok azok utan hany napot/hetet hagyunk ki. Vissza gondolva amennyire most szenvedek a hiány miatt nem tudom mi volt a jobb a 2naponta veszekedes es bekulo szex meg a napi legalabb 1 szex vagy ez hogy heti 1x de van hogy 2 hetente egyszer de viszont semmi más probléma.
2020. okt. 14. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ez a két verzió van. Jó kapcsolat, jó szex egyszerre is lehet.

Sajnos nem vagytok egymáshoz valók.

2020. okt. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk dettó így van. Már inkább kihagyon azt a havi egyet.
2020. okt. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Nem tudom elképzelni, hogy valaki friss kapcsolatban lehessen annyira fáradt, hogy ne kívánja a párját. Valószínűleg neki nincs igénye többre, és nem illetek össze.
2020. okt. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

El mondom hogy bírja szex nélkül?

Én melóztam egy huzamba nagyon sokat de tényleg, aludni volt csak erőm még enni sem tudtam pedig éhes voltam de egyszerűen örültem ha aludni tudtam, össze-vissza dolgoztam néha már azon agyaltam hová menjek vissza tanulni valamit a suliba?

Próbáld ki milyen is nagyon sokat dolgozni?

Amíg nem kerültem bele addig én sem hittem, azt hittem jaj ezt simán lehet bírni és még szabadidőmbe jut idő nyaralgatni is, nyaralgatás helyett inkább csak aludtam.

Munka helyett váltottam mert nincs értelme sokat melózni és tönkre tenni magamat annyi pénzt nem ér semmi,mellesleg szeretnék egy olyan kapcsolatot kialakítani ahol minőségi időt el tudunk egymással tölteni,hiszen csak egyszer vagyunk fiatalok.

2020. okt. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Tök mindegy, mennyit dolgozik, akit szeret, arra kell időt, a párunk igényeire pedig energiát szánni.

Ha ennek a feltételei nem adottak és még csak nem.is próbaljuk megteremteni őket, akkor annak a kapcsolatnak nincs jövője.

2020. okt. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát de ő nem mindig egy huzamba ugye mezogazdasagban melozik ha esik az eső olyankor kb 8oran keresztul semmit se csinál ilyenkor hazajön és még ő mondja menjünk el ide oda, ha meg nem esik akkor van hogy surubben ott kell maradnia reggel 6tol estig mikor hogy van hogy 6ig de van hogy annál is tovább, a haza út kocsival 1 másfél óra de mikor sokaig van akkor nem jön haza ott alszik. Nyáron is több mint 1 hetet volt szabin és akkor is 2x volt csak es nem valami hosszu menet.
2020. okt. 15. 05:30
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Azért hajtja magát, mert nincs szexuális önbizalma.

Jelen esetben teljesen joggal. Kb egy zérus a pasi.

Fiatal férfi ha nem dug: nem egészséges. A következő a pia lesz, utána meg a verés.

2020. okt. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És én hogyan tudnék abban segiteni neki, hogy legyen önbizalma ilyen téren? Mivel mondta, hogy az exei elméletileg kiölték belőle azt a vágyat, hogy ő kívánja a szexet, mert nem voltak jó benne az elojateknal is fogaztak stb. Mikor velem elsőnek szeretkezett szó szerint remegett mikor még el se élvezett, és mondta is ilyen még vele sose volt hogy ilyen jo legyen. A korunk mindkettőnknek 20 felett.
2020. okt. 15. 06:14
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekelné a helyzet megoldása, akkor próbálkozna. Te hiába próbálkozol, ha ő nem akarja, kifogasokat keres meg másokat hibáztat.

Nyugi, ha még egy évet belefeccölsz, te is be fogod látni.

2020. okt. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Megint egy szexmániás nő... az életben bezzeg soha nem lehet ilyet találni, csakis itt a gyk-n. :D


Egyébként meg szerintem te is nagyon jól tudod, hogy ennek mi lesz a vége...

2020. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!