Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért én vagyok a hibás? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a hibás? Vagy túl reagálom az egészet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy majdnem 10 éves kapcsolatom , már van gyermekünk is ( 4 éves).

Pár hónapja belépett a képbe egy harmadik lány ( fiatalabb tőlünk).

Állítólag csak barátok, de engem totál frusztrál a dolog... Mindennap beszélnek messengeren - többet beszélget vele a párom mint velem, pedig én mindig próbálok kezdeményezni - de ő fáradt meg nem ér rá stb, vagy nyomkodja a telefont.

Évek óta nem voltunk kettesben sehol, és ő ezt nem is igényli :/ viszont ezzel a lánnyal keresi a programokat ( hazudott is már miatta ...), azt mondja hogy azért mert egy hobbit üznek és mással ezt nem tudja csinálni.

Ráadásul köztünk se mennek jól a dolgok, sokat vitatkozunk! Állítása szerint azért mert én vagyok a hülye meg a féltékeny.. De hogy a pics.. a ne lennèk az?

Vele elment egésznapra, máskor több órára.. Én meg várom haza :/

Azt mondta, hogy tök jól el tudnak beszélgetni , tetszik neki hogy a lány a hobbijat illetően nagyon ambiciózus és amiben tud támogatja stb stb.

Mi meg a gyerekkel hónapokat várunk arra, hogy kimozduljon velük bárhová is.

Többször megfordult már a fejemben a külön költözés, mert ez se nekem se a gyermekünknek nem jó! Viszont ha leülünk a dolgainkat megbeszélni, az a vége hogy én vagyok a hülye és a telhetetlen, pedig tenyleg nem vágytam / vágyom sokra csak, hogy időt kapjak és figyelmet mint egy normális kapcsolatban, ne kelljen a figyelemert sorba állnom.. Se nekem se a gyereknek.

Ti mit gondoltok erről az egészről?

Köszönöm!



2020. szept. 8. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem lehet vele megbeszélni - már pedig a leírásod alapján nem lehet - akkor bármilyen fájdalmas is, ki kell lépni a kapcsolatból. Ahogy írod, neked se jó, a gyereknek se.
2020. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Azt gondolom hogy ez nem kompromisszum kérdése.

Nekem sem férne bele a napi kapcsolattartás,nemhogy ilyen közös programok

Ahogy látom megbeszélni próbáltad...

Nekem ez már túl van azon a ponton, ami belefér egy kapcsolatba.

Nyilván kívülállóként könnyebb azt mondani, hogy lépnék...de mindenesetre én már szervezném a tőle független életem.

2020. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon megérett az idő a szakításra!

Ffi.

2020. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Ultimátum: vagy elmegy veled párterápiára (ahol segítenek eljuttatni a befordult agyáig az üzeneteidet és belőle is kiszedik, hogy mi a baja), vagy te mész tőle elfele.
2020. szept. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem te vagy a hibás. A párod bolondult meg.
2020. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Párterápia!

Megvan annak is az oka,hogy miért más fele fordul,nem a családja felé.

A 4#nek igaza van.

Te nem biztos,hogy átlátod,mi zajlik benne.Ez csak az eredménye valaminek,ami lehet már jó ideje probléma a kapcsolatban.

Mégegyszer:Szakember felkeresése megoldhatja a kérdést.

2020. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
El ne hidd, hogy csak barátok! A legjobb védekezés a támadás, persze, hogy téged hoz ki a rossznak! Azt még se mondhatja, hogy nyíltan félredug.
2020. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Párterápia de nagyon sürgősen!!!
2020. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Kedves kérdező, tudom milyen az, ha szeretünk valakit. Nagyon nehéz tovább lépni. De szerintem meg kellene tenned. Ennek így nem sok értelme van. Én megalázónak tartom ezt a helyzetet, hiszen míg ő jól szórakozik valakivel, addig te otthon vársz rá a gyerekkel. Mégcsak nem is férfi haverokkal, hanem egy nővel. Személy szerint én már nem mennék párterápiára sem, ez veszett fejsze nyele. De neked kell döntened! Minden jót kívánok.
2020. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%

Minek kell feltekenykedni?? Mi a franc bajod van azzal ha van egy lany baratja?? Akivel napi szinten beszel??? Te kattant vagy! Meg figyelmet akarsz. Ez az egesz arrol szol hogy EN EN EN EN EN EN EN EN EN EN es a gyereke moge takarozol a vegen ja meg o is jobbat erdemel de elotte meg igy progi a kedveseddel meg ugy meg ez hianyzik meg ja igy a csaj meg ugy a csaj. A nok 90%a nagyon kattant es hazisarkany. Te is az vagy. A manipulativ,sajnaltatom magam es a pulyamat bevetem kategoria. Meghallgatnam a masik felet is. Semmi sem fekete feher.


2 ismerosom is van akik hasonlo szituban voltak es mindket csaj azt erte el hogy ok lettek lapatra rakva mert ugy viselkedtek ahogy te. Erre kiderult hogy senki senkit sem csalt meg csak a feltekenyseg meg az EGO EGO EGO mindenekelott.


Szakitsatok. Ne magad miatt. Miatta. Jobbat erdemel nalad!!sokkal jobbat.


N

2020. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!