Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek az ügyben hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek az ügyben hogy a pasim, be lássa hogy a szülei előtt kifejezze szeret?

Figyelt kérdés

Az a baj vele, hogy feszt azt akarja, én fussak utána, és a szülei azt lássák én szeretem öt, nekem ő kell, de ő nem teszi velem ugyan ezt a szülei előtt nem fejezi ezt ki.

És nem értem miért.


2020. okt. 17. 07:20
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, h anyu-apu mit keres a szerelmi életetekben.


Csupa olyan dolog jut eszembe, ami miatt apasidnak pszichológust kéne làtogatnia, de szerintem ehhez még korai a félnyóc.

2020. okt. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szülőknek semmi köze kettőtök szerelmi életéhez. Nem inkább az van, hogy a pasi sem érzi a szeretetedet? Nem keresed eleget, vagy sokkszor fontosabb más mint ő?
2020. okt. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Össze vesztünk és a szüleihez költözött, azóta meg tele van beszélve a feje, és ellenem van uszítva. De ezt se vagyok vele képes meg értetni hogy vegye ezt észre hogy a szülei manipulálják,mert ő le tagadja mert talán nem látja be. Ezen felül azt várja el, amit én kiirtam a kérdésemben.

És nem tudom mit tegyek, mert én tényleg szeretem de unom hogy viseljem el, az anyja okozta fájdalmat és azt hogy én keressem őt, ő meg nem és utána azt kapom meg ne zaklassam őt, ha meg nem teszem akkor meg az van nem is kell nekem ő.

Meg Döntésképtelen a szíve szeret, de az esszével nem akar, és az eszére akar hallgatni főleg hogy az anyja nyomja tele mindennel ellenem.

2020. okt. 17. 07:42
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"Szülőknek semmi köze kettőtök szerelmi életéhez."


Dehogynincs! Az ilyen eltévedt tiniknek a pasijaikkal még simán felelni kell a szülők előtt, csak rossz rovatba irkál megint

2020. okt. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk tinik én 26 vagyok ő meg 30.

És a szüleinek mindent el mondd.

És ő ugy gondolja van közük a kapcsolatunkhoz mert ez is az ő élete része amit mért ne mondhatna el címszó és nem tudja mi a normális mi nem mert azt se látja be nagy hatással vannak rá a szülei.

2020. okt. 17. 07:57
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

"Nem vagyunk tinik én 26 vagyok ő meg 30."


Tini helyett felnőtt nem attól leszel, hogy elmúltál e már 18, hanem attól, hogy már nem a szüleid mondják meg, hogy mit tehetsz, valamint nem játszmázol a szüleid előtt (a pasi részéről), és képes vagy a pároddal rendezni a problémáid, elmondani neki, hogy mit akarsz, és ha nem teljesül, akkor dönteni a kapcsolatról (a te részedről).


Nálatok viszont a pasi csicskul és játszmázik, te kommunikáció helyett hisztizel. Ez bizony tini lét.

2020. okt. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
És mit tegyek hogy abba hagyja ezt a játszmázást, és a szülei előtt másképpen viselkedjen és ne pedig ugy mint egy gyáva nyúl aki a szülei előtt fejet hajt?
2020. okt. 17. 08:13
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Mit tegyél?


Nőlj fel, és viselkedj úgy, mint egy nő, és ne úgy, mint egy hisztis kislány

2020. okt. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Jó de a párommal, mit tegyek?

Arra mik a tanácsaitok?

Hogy oldjam meg vele, a gondjainkat?

2020. okt. 17. 08:25
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Fú, nekem nem kéne ilyen család, rájuk hagynám.
2020. okt. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!