Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt vàrnàl hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt vàrnàl hogy talàlkozz a pàroddal?

Figyelt kérdés

A helyzet elég szar...

Külföldön élünk de jelenleg nem egy orszàgban vagyunk,ő nem magyar. Én otthonról jöttem A orszàgba, ő B orszàgból jött C-be...

Hosszú a sztori, a lényeg hogy január 4.e óta nem talàlkoztunk.

Sok dolog történt ebben az évben, ő most csinálja a 3.diplomàjàt, 37 éves szóval nem huszonéves, magànvállalkozó is, de szarba van a cége is, elvesztette a hàzàt, meghalt az apja akinek a kezelése rengeteg pénzt elvitt, feljelentették a munkahelyén, (mentàlis betegekkel foglalkozik, ez tisztàzódott, de hónapokig nem dolgozhatott), a vírus miatt az utazàs sem egyszerű, 2 hét karantén... lecsúszott a béka segge alà, pedig jó módban élt.

A hazautazàsa egy kisebb vagyon, de haza kell mennie az apja temetésre. Januárban fog visszautazni oda ahol most van, tehát még akkor sem hozzàm.

Több millió forintot adtam màr neki kölcsön, próbàlok segíteni, türelmes lenni, de kezdek kifogyni ezekből...

10 hónapja nem làttam, és az idén màr nem is fogom.

Mondtam neki hogy remélem tudja hogy nem vàrna mindenki ennyit, de úgy tűnik mintha ezt ő nem így làtnà.

Azzal jön hogy mennyibaj van most, és később minden rendben lesz., de én nem vagyok biztos benne hogy megfogja élni a kapcsolatunk ezt.

Azt mondja ha a katonasàgnàl lenne akkor mi lenne...

Mondjatok màr véleményt mert én màr kezdek belebolondulni ebbe.


2020. okt. 18. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

"10 hónapja nem làttam, és az idén màr nem is fogom."

Ő már csak a fejedben a párod.

2020. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú ez a kapcsolat...

Nem is értem, miért jöttetek össze, ha nem egy országban éltek.

2020. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vajon mi történik, ha elzárod a pénzcsapot?
2020. okt. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ő itt dolgozott 1 évet ahol én élek és hàt összejöttünk aztán vissza kellett mennie, azután találkoztunk még sűrűn, de idén minden ilyen szar lett.

Hiànyzik màr a szex is meg minden, csak egy összebújas este vagy bármi.

Egyre hisztisebb vagyok, el kellene engedi de ez se megy.

2020. okt. 18. 23:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Éltem távkapcsolatban, tehát tudom, miről beszélsz. Azonban az hogy 10 hónapja nem láttad, csomó pénzt adtál neki kölcsön, őt meg ez az egész hidegen hagyja, egyszerűen azt jelenti, hogy nem érdekled eléggé. Nagyon sajnálom. De őszintén, jobb lenne ezt befejezni, mert semmi értelme.
2020. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azalatt az egy év alatt el kellett volna dönteni, hogy ő marad a te városodban, vagy te költözöl át hozzá. Az még működik, hogy visszamegy, hogy mindent elrendezzen, mielőtt hozzád költözik. Vagy hogy te még intézed, hogy őhozzá át tudj költözni. De tartósan bent maradni egy olyan helyzetben, hogy ilyen messze laktok egymástól, annak nincs értelme.
2020. okt. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem irod, h te hany eves vagy, de gyanitom, h te is 30-35 kozott vagy. Szep dolog, h varsz ra meg minden, csak a baj, h igy a te eleted nem halad :( se a parkapcsolati ertelembem sem penzugyileg...

Nem irod, h milyen anyagihelyzetben vagy, de azert tobb millio sztem mar mkndenkinek hianyzo osszeg lenne. En vegiggondolnam, h ugye nemcsak a lovera ment a srac!? Valahogy azt kellene visszaszerezni es utana lapat (sztem a szakitas utan mar bottal uthetned a penz nyomat is...)


Egyebkent nem tudom, h birod ki, h ennyi ideje nem taliztok. Nekem mar sokszor az 1 het sok, amit a pasim nelkul toltok.

2020. okt. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Több millió forintot adtál neki kölcsön??? Jajajajaj :( nem akarom az ördögöt a falra festeni de szerintem egyszerűen lehúztak :( Mond meg nincs több pénzed, s figyeld a reakcióit hogy fennmarad-e az érdeklődése. Az más kérdés, hogy milyen érdeklődés hogy nem találkoztok... Figy' dobd fel, hogy kimész neki segíteni, ne ő utazzon majd mész te - s szintén figyeld a reakcióit. Ha kifogásokkal jön (nincs hol lakni, nem tudnánk most együtt lenni stb.) akkor is kösd az ebet a karóhoz ("akkor majd kiveszünk valamit, akkor majd találkozunk esténkékt" stb.) s figyeld a reakcióit.

Bár tartok tőle hogy a pénzed is ugrott meg az érzéseid is jól kihasználták :(

2020. okt. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Itt nem a pénzen van a hangsúly, nem gond ha nem adja vissza.

29 éves vagyok egyébként.

Egy összegben adtam neki még tavaly nyàr elején. Azóta nem.

2020. okt. 19. 00:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyse stimmel ez a sztori. Azt írtad, a koronakrízis előtt jómódban élt a párod. És tavaly nyáron kért tőled kölcsön. Amikor még az átlagember hírből sem ismerte a koronavírust. Vagy mást gondolok jómódnak, mint te, vagy vetített a pasi, hogy jó módban él. Meg aztán messziről jött ember azt mond, amit akar. Honnan tudod biztosan, hogy tényleg tönkrement vagy csak kifogásokat keres, hogy ne kelljen megadnia a pénzt? Honnan tudod, hogy nem csak hülyít-e téged onnan a távolból? Lehet, hogy már rég megnősült, éli világát, veled meg szórakozik. Felmerült egyáltalán, hogy összeköltözzetek? Harminc körül már nem szokás éveket várni az összeköltözéssel. Ha a katonaságnál lenne, akkor rendszeres időközönként hazaengednék. Úgyhogy ez nem kifogás.
2020. okt. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!