Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpofoztam és nagyon bánt de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpofoztam és nagyon bánt de miért?

Figyelt kérdés
Megtudtam hogy irkalgatott 1 lannyal, elotte volt tobb is de most mar nagyon sok lett, es megpofoztam. Lattam rajta hogy rosszul esett neki soha nem utottem meg es o se engem. Most viszont akkora buntudatom van hogy nemtudom abba hagyni a sírást 😥 miért bánt ennyire ha tudom hogy nem a semmiért tettem?
2020. okt. 19. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a lány ütötte a pasit... Bár ettől ugyanolyan szánalmas.
2020. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Akármit is tesz a másik, megütni valakit a leghető legrosszabb. Óriási mázlid van, hogy reflexből nem kaptál egyet visszakézből. Van önuralma a pasidnak, ez becsülendő. Igen, nem helyes amit tett, de akkor le kell ülni, meg kell beszélni, esetleg szakítani, nem pedig pofozkodni.

(úgy értelmezem én is ahogy #2, hogy a kérdező a lány)

2020. okt. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%

3#

Lehet,hogy erös vagy,de agyad az nincs sok.

Legközelebb olvasd el többször a kerdest,mielött marhaságokat irsz.

2020. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
1# esnek irtam.
2020. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

#4-es Legalább ne tetézd, azzal, hogy minősítesz valakit, ha nincs igazad!

Kérdező: Mert nem ez az elintézési módja, és nyilván a tehetetlen düh is hozzá tesz.

2020. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Beszéljétek meg az esetet, légy önkritikus, de kösd ki, hogy cserébe hagyjon föl más lányoknak írogatni rajtad kívül. Utána igyátok ki a békepoharat.

Ffi.

2020. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Megérdemelte.

Ne legyünk már ennyire képmutatók.

Ki az aki még nem adott vagy nem kapott pofont. Azért ez még nem bántalmazás.

Még te érzed magad rosszul?!

Na nemáár! Most akart megcsalni v már rég megtette.

2020. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
#7-es Én nem adtam, nem kaptam pofont, sőt még üvöltve veszekedni sem szoktam, több, mint összesen 30 év párkapcsolatban. Ha szerinted ez teljesen normális, akkor a hiba a te készülékedben van! Teljesen normális, hogy a kérdezőnek bűntudata van.
2020. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Most az volt a balhé tárgya, hogy beszélgetni mert egy másik nővel?
2020. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem az a baj, hogy beszélgetni mert (idegen nővel azt sem kell!), hanem az a baj, ami a kérdező első sora: "Megtudtam hogy irkalgatott 1 lannyal, elotte volt tobb is de most mar nagyon sok lett,...".

Ffi.

2020. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!