Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elgondolkodnátok a szakításon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elgondolkodnátok a szakításon ha a párotokról a családotok és közelebbi ismerősök sem lennének jó véleménnyel?

Figyelt kérdés
Folyton visszajelzéseket kapok majdnem mindenkitől hogy nem kéne ezt a kapcsolatot erőltetni. Mi a véleményetek?
2020. okt. 19. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az érveiktől függne. Hogy azokat én mennyire érzem relevánsnak, megalapozottnak.
2020. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerjük a hátteret, nem ismerjük a párodat. Így igazából nem lehet tanácsot adni. Mert lehet igaza van a családnak, lehet nincs igaza.
2020. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg kimaradt! Miért gondolják ezt?
2020. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Volt már ilyen, akkor nem gondolkodtam el rajta, pedig igazuk volt. Most már átgondolnám, persze az érveiktől függően.
2020. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én ismerem a párom a legjobban, a családom meg ismerősök jóval felületesebben.


Az alapján döntök, hogy velem hogyan bánik.


Például volt olyan pasim, akit anyukám nagyon kedvelt és azt akarta hogy vele maradjak. Csakhogy amit nem látott: mindig a sokadik voltam a sorban, nem figyelt az érzéseimre, nem tisztelt és nem igazán érdekelte a véleményem vagy hogy mit mondok neki. Ha megbántott valaki vagy akár ő, és mondtam neki csak megvonta a vállát, hogy felejtsem el.

Sorolhatnám, de nem akarok nagyon eltérni a tárgytól.


Talán megfontolnám, de vannak kérdések amikben csak magamra hallgatok. Ez olyan.

2020. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!