Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viszi a telefonját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viszi a telefonját magával mikor fürödni megy? Ti párotok is csinál ilyet? Ehhez ti mit szóltok?

Figyelt kérdés

A párom pár napja el viszi magával a telefonját a fürdőbe, néha szokott ilyet csinálni de nem értem miért és már kétségbe vagyok esve. Van egy gyerekünk és tervezzük a következőt. De ez a telefon “rejtegetés” elbizonytalanít.

Természetesen meg néztem, (lehet köpködni), úgy hogy mikor fürdött el hoztam a telefont és gyors meg néztem. Semmit nem találtam benne. Hozzá teszem, lehet látni ha valamit kitöröl belőle, de semmit nem is törölt. Akkor mégis mi az oka ennek?



#Rejtegeti a telefonját
2020. okt. 21. 07:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem azért viszi hogy te ne nézegess bele....

🤦‍♀️

2020. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Elmondom neked hogy látod 😀 igaz az üzenet szöveget nem, de azt igen hogy törölt SMS-t, és hogy mennyit, illetve miket nézett meg stb.. amúgy meg miért ne néznék bele? Minden jogom meg van hozza ahogy neki is hogy meg nézze az enyémet, nincs ebben semmi. Egy kapcsolatban nincsenek titkok. Nem olvasom el amit a haverjaival beszélget mert nem érdekel.
2020. okt. 21. 16:05
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

"Egy kapcsolatban nincsenek titkok."

Ez az amit soha nem értettem. Mármint oké, tételezzük fel, hogy kapcsolatban nincs semmi titok. De egy kapcsolatban élő ember összes haverja, barátja, rokona, munkatársa és ismerőse is köteles lemondani a magánéletről? Vagy hogy képzelik akik így fogják fel? :D

Igen, látom hogy állítólag nem olvasgatod a beszélgetéseit, de csak látod ha beesik egy üzenet tudom is én, a tesójától hogy terhes, vagy a legjobb barátjától hogy otthagyta az asszony, vagy bármi. Mi köze ezekhez bárkinek csak azért, mert kapcsolatban van valakivel? :D

2020. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Egy időben irogatott egy csajjal, aki régi barát, de mindig titkolta, törölte a beszélgetést, telefonálást. Most úgy tűnik megszakadt a kapcsolat hál istennek, ezért gyanúsak ezek a jelek nekem, mikor “rejtegeti” a telefonját.
2020. okt. 21. 16:23
 35/37 anonim ***** válasza:
59%
Ja, hát ilyen előzménnyel akkor esélyes.. Így nem csodálom hogy nem bízol.
2020. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
78%

"Egy kapcsolatban nincsenek titkok."

De. Pont neked van titkod. Például titokban néztél bele a telójába, aztán titokban írtad ki a gyakorira.

Ne várj el több bizalmat, mint amennyit magad is nyújtani tudsz.

2020. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
55%

36 vagyok. Folyt.: Ha el is várod, hogy neki ne legyenek saját titkai előtted, azt nem várhatod el, hogy mások titkait ne kezelje bizalmasan akár még teelőtted is.

Valaki, valakik azért avatták a bizalmukba, azért osztották meg vele, mert arra számítottak, hogy titokban tartja. Becstelenség lenne a részéről, ha nem tartaná titokban.

Tehát igenis vannak, lehetnek titkok, amelyekhez házastársként, élettársként sincs semmi közöd. Különösen nem tisztességes sunyin, titokban kikutatni.

Gondolom, hogy a barátnőid, rokonaid féltett, komoly titkait te sem osztod meg a férjeddel. (Mellesleg azzal a férjeddel, akiben nem is bízol meg teljesen...)

Ha viszont megosztod, akkor képzeld magad annak a helyébe, aki rád bízta a titkát. Ha elmondanád neki, vajon az lenne-e a véleménye, hogy méltó voltál a bizalmára?

2020. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!