Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viszi a telefonját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viszi a telefonját magával mikor fürödni megy? Ti párotok is csinál ilyet? Ehhez ti mit szóltok?

Figyelt kérdés

A párom pár napja el viszi magával a telefonját a fürdőbe, néha szokott ilyet csinálni de nem értem miért és már kétségbe vagyok esve. Van egy gyerekünk és tervezzük a következőt. De ez a telefon “rejtegetés” elbizonytalanít.

Természetesen meg néztem, (lehet köpködni), úgy hogy mikor fürdött el hoztam a telefont és gyors meg néztem. Semmit nem találtam benne. Hozzá teszem, lehet látni ha valamit kitöröl belőle, de semmit nem is törölt. Akkor mégis mi az oka ennek?



#Rejtegeti a telefonját
2020. okt. 21. 07:48
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Szóval teljesen kétségbe vagy esve, mert magával viszi a telefonját a fürdőbe. Amibe aztán utána jól bele is kukkolsz. Egy sima rákérdezésig még nem sikerült eljutni (noha a férjedről van szó, papíron életed párjáról). És az eddigiek alapján nem csinál semmit. És az egészből kikombináltad, hogy te így nem akarsz újabb gyereket.

Na most: vagy kettőtök kapcsolatában nem voltak rendben a dolgok (és a béka segge alatt a bizalom), vagy nálad nincs valami rendben fejben, kérdező.

2020. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Én is fel tudom oldani. És mint mondtam miközben zuhanyzik el is hoztam és meg néztem és semmi nem volt benne, amúgy nem szoktam meg nézni, csak akkor mikor el viszi a fürdőbe. De mégse értem hogy miért lett ez szokása...
2020. okt. 21. 11:34
 23/37 anonim ***** válasza:
43%
Nálam ki kellet ráncigálni a mert feltűnően nyomkodta ..persze hogy más férfival beszélgetet..
2020. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%
Mit lehet szarás közben olvasni? Leülsz, kinyomod, kitörlöd, ez kettő perc, ha lassú vagy.
2020. okt. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Én akkor csinálok ilyet ha rossz idő van, akkor néha elmegy az áram és nem akarok a töksötét fürdőszobában gubbasztani. Ha ott a telefon akkor vaku fel, és folytatom a tisztálkodást.
2020. okt. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Jesszus! 😅😅 az én férjem semmit nem csinál vele a fürdőben, csak magával viszi. Vagy a nadrágja zsebében marad, vagy a szekrényre teszi, ennyi!!! Nem hallgat zenét, nem nyomkodja, Nem csinál vele semmit, csak beviszi magával. Gondolom valami oka van rá!
2020. okt. 21. 12:26
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, kérdező, a bizalom szó .

Tudod, mit kéne csinálni ahelyett, hogy mint egy idióta kis tini, kombinálsz? Felnőtt, kisgyerekes anyuka módjára odamenni a párodhoz, és megkérdezni, hogy szívem, miért csinálod ezt. TE magad is írtad, hogy semmit nem találtál. Miért generálod a problémákat egy hülye telefon miatt? Én is csomószor beviszem a fürdőbe a telefonom szimplán reflexből, megszokásból. Tök indokolatlanul. És más szokásaim is vannak, amik full indokolatlanok. Ahogy a páromnak is. Amit nem értettem és zavart, azt megkérdeztem, miért csinálja. Hát, megszokás. Pont. És tök mindegy, mióta éltek együtt, az emberek vesznek fel új szokásokat...

2020. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszönöm ez jól esett. Lehet hogy én vagyok a hülye tényleg.

Mivel már többször volt ilyen időszaka megkérdeztem tőle és azt mondta szimplán a zsebében marad, ahogy a kocsi kulcs meg a cigi meg minden más..

Persze, kombinálok. Egyenlőre nem kérdezem meg, mert pár napja hordozgatja újra magával, kicsit várok, aztán meg kérdezem tőle, megint :/ csak már nem akartam kérdezni többet, mert egyszer megbeszéltük, akkor utána ki rakta a zsebéből mindig a nappaliba, most újra viszi.

Tudom nem vagyok egyszerű eset 😀

2020. okt. 21. 13:39
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de gyereket terveztek miközben annyi bizalmi kötelék nincs köztetek hogy megkérdezd??? Mennyire erős köztetek a bizalom, ha ilyen egyszerű dolgot nem tudtok megbeszélni/megkérdezni???

A #27-esnek tökéletesen igaza van!

2020. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
52%

El árulom hogyha valamit kitörölt azt te nem látod. Egy viber vagy messenger beszélgetést pl.

Pont ezzel a bizonytalansággal teszed tönkre a kapcsolatot, szóval hajrá...

2020. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!