Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki állandóan utazik annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki állandóan utazik annak lehet párkapcsolata és családja? N/24

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen találok magamnak valakit. 24 éves vagyok és sokat randiztam már srácokkal, de egyikből sem lett komoly kapcsolat.


Korábban volt már 3 barátom, kettő a gimis éveim alatt (1-1 évet voltam együtt velük) aztán másfél év után megint szakítottam egy férfival akivel azthittem, hogy nagyon egyhúron vagyunk és kiegészítjük egymást és szeretet,bizalom van. Mindegy is,mert már vége van.


A helyzet az, hogy én nagyon sokat utazom vagyis szeretek utazni és az egész életem erről szól. Én nem tudtam soha egy helyen maradni és ott élni az életemet. Unalmas egy idő után és nekem kalandokra van szükségem. 19 éves koromban az Érettségi után kiköltöztem ide Floridába és jelenleg is itt élek és dolgozok. Talákozgatok pár férfival akikkel nagyon jól kijövök és 2-vel már hetek óta tartom a kapcsolatot és még találkozunk is. Az egyikük amerikai és itt dolgozik ő is. Meséltem neki a munkámról és arról, hogy sokat utazom. Egyenlőre nem zavarja, de nem is repesett az örömtől és ő IS elmondta, hogy neki nem való az az élet, de bármikor változhat.


Megkaptam már azt is, hogy hiperaktív vagyok és ez ezért van nem másért. Beszélek magyar srácokkal is akik meg folyton az anyagiakkal jönnek, hogy nekik nincs ennyi "felesleges" pénzük, hogy utazásokra szórják el.


Sokan azért is elutasítottak, mert egyébként nem várom el, hogy valaki velem tartson mindenhova ( a barátaimmal vagy egyedül utazom néha ) de azt nem szeretnék, ha pár hétre vagy max 1 hónapra elmennék. Általában ha utazom akkor nem 1-2 napra. Most a COVID ideje alatt sehova nem tudtam menni ahogy senki sem..de most már mehetek MO-ra látogatóba a családhoz és a barátokhoz december elején.


Nagyon zavar, hogy senki sem fogad el így és nem találtam a megfelelő partnert.


Én is szeretnék majd családot, gyerekeket, de nem most. Majd egy 10 év múlva kb.


És addígra szeretnék találni valakit, de nagyon nehéz. Gondolkodtam azon, hogy lemondok ezekről és nem utazok többet, maradok egy helyen. Remélem akkor lesz végre valakim.



Leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy volt-e olyan közületek (nem az ismerősének az ismerőse) aki hasonló cipőben jár(t) mint én.


2020. okt. 21. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

A tinikori diákszerelem az tiniszerelem - megvan a maga helye és ideje, ne azt vedd alapul a jövődre nézve (ettől még van akinek egy életre szól akit akkor ismer meg, de most nem ez volt a téma).

NE mondj le a vágyaidról, hobbijaidról, mert hozzád tartozik! Ez is te vagy, hozzád tartozik, ha változna már nem lennél ugyanaz. Elfogadni kell és nem megváltoztatni. Az hogy szeretsz utazni, sokszor vagy "mozgásban" nem olyan tulajdonság amit tűzzel-vassal irtani kellene (főleg nem huszonévesen, később ha lesz gyerek akkor majd lenyugszol).

Keress olyan párt akinek hasonló az életfelfogása és szintén szeret "mozogni". Aki nem ilyen azzal meg hosszabb távon nem passzolsz össze.

2020. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Florida?


TUDOK ANGOLUL!!!!!

2020. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Inkább az állhat a háttérben, hogy aki úgy utazgat, mintha muszáj lenne, az soha semmit nem fog elérni az életben és semmire nem lesz pénze. A családalapításhoz pedig azért nem árt egy anyagi háttér, amit te az életben nem fogsz tudni megteremteni ilyen felelőtlen hozzáállással. Normális férfi ezt nyilván tudja és nem tervez veled komolyan.
2020. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem megvan az anyagi hátterem és van már saját lakásom is. Pénzem is van és lesz is ahogy munkám is van. Nem nagyképűségből, de anyagilag nagyon jó helyzetben vagyok. De a családot nem is most akarom..24 éves vagyok és én ilyen fiatalon nem gondolozok még gyerekben. Majd kb 10-12 év múlva.
2020. okt. 21. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Jó családba születtél , jó iskolába járattak ..Neked egy vezér igazgató kell aki szintén nem ér rá.
2020. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na jólvan..:D
2020. okt. 21. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló voltam. Fél év az egyik kontinensen, aztán félév egy másikon. Mindig mentem, mintha kergetnének. Randizgattam egy hasonló típusú férfival, de ő nálam is menősebb volt... Utána megismertem a férjem, Magyarországon vettünk lakást. Most jó megállni. Néha hiányzik a "szabadság", de már ott a férjem és a kutyánk. Velük sokkal jobb, mint bárhol egyedül.

Persze vele is sokat utazom, de már nem olyan messze, és nem olyan sok időre... Csak nyaralni. :)

2020. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Am ez is ka...u de ;D
2020. okt. 31. 10:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Oké, te kérdeztél, én válaszoltam... Bocsi,nem teszem többet.

Nem nagyon értem miért adna pluszt az életéhez, hogy egy anonim oldalon hazudok.

2020. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!