Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírok 100%-ig megbízni a barátnőmben? Majdnem 1 éve vagyunk együtt, de amikor nem velem van mindig aggódok hogy hol lehet,kivel van stb.. Megosztunk mindent egymással de bennem van az érzés hogy el fog árulni.

Figyelt kérdés

2020. okt. 21. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
El fogod üldözni, ha így viselkedsz. Amíg nem adott okot rá, addig próbálj meg bízni benne, mert tutira véget ér így.
2020. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert saját magadban vagy bizonytalan. Sokkal felszabadultabban tudnád szeretni, ha letennél a gyanúsítgatásokról, igen, minden kapcsolatban benne van, hogy vége lesz egyszer, de ha folyton ettől rettegsz soha nem leszel boldog!
2020. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nagyon jó, hogy felismered és gondolkozol ezen. Érdemes lenne olvasnod a kötődési mintázatokról, vagy videót nézni. Küldhetnék róla privát levélben de könnyen fogsz találni, és talán, ha jobban megérted magad, tudsz változtatni és nem teszed tönkre pont azt, amit féltesz.
2020. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%

Mert a lelked mélyen tudod, hogy kevés vagy hozzá.

Gondolom nincs pénzed, hogy magabiztosságot adjon.

2020. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Én sem bíztam és volt miértje.
2020. okt. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg magadban nem bízol igazából, hogy elég jó vagy neki, különben nem gondolnál ilyet. Én tudom, mert ugyanettől küzdöttem/küzdök, bár már jó úton haladok, hogy kigyógyuljak belőle.
2020. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Menj el pszichológushoz, valószínűleg néhány alkalom alatt átbeszélitek, utána hátha könnyebb lesz.
2020. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Adott rá okot? Hazudott már neked?
2021. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!