Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek ilyen férfiak?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy párom aki nagyon megértő volt velem szemben.Ha például nem volt kedvem a szexhez,vagy fáradt voltam,bármi.Kedves volt és azt mondta majd akkor leszünk együtt amikor én is akarom.Emellett nagyon intelligens volt,rendszeresen főzött,tehát nem volt hülye.Az élet más városba sodort minket egymástól.De nem ez a lényeg.Mindenhol azt olvasom a férfiakat csak a farkuk érdekli,ha megtesznek is dolgokat azt azért teszik hogy jusson nekik szex.Erre a páromra sokat gondolok,már nem tudnám szeretni de jó lenne ha találnák hasonlóan viselkedő másikat akit tudnék.Akivel szeretetben,nyugalomban élhetnénk,nem örök vitában hogy hányszor van szex egy héten.Mi a tapasztalatotok léteznek ilyen férfiak? 50/nő
2020. okt. 21. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

"rendszeresen főzött,tehát nem volt hülye"


Ez a kettő hol metszi egymást?


Egyébként vannak persze.

2020. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Mivel volt egy, így van több is.


De ha te még mindig a volt naagy szerelmeddel vagy elfoglalva akkor ne keress senkit.

ÉS soha, de soha ne mérj senkit az előzőhöz.

2020. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Magyarul te egy olyan nő vagy, aki nem szereti a szexet, csak nyűgnek érzi, nagyon ritkán akarja? Az f*@sza... De szépen "lefordítottad" ezeket a tényeket a te saját magad nyelvére.
2020. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is kellene egy annyira intelligens nő, aki még főzni is tud. És ha kedvem van a szexhez, azt mondja, jó, majd akkor fáj a fejem, amikor nem akarsz. Van még ilyen? 50/F
2020. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kiforgatjátok a szavamat azt hogy nem volt hülye arra értettem hogy intelligens volt.Véletlenül rossz sorrendbe kerültek a szavak mondatomban.Kérdésem továbbra is az lenne léteznek-e normális férfiak,vagy mindegyik csak azt számolja megkapja-e a heti szexadagját.

Tudod 4-es?Te is ilyen vagy úgy tűnik.És nem utálom a szexet,mindössze szeretnék egy "ebben is" megértő társat.

2020. okt. 21. 18:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Még mindig létezik igen, keresd meg ne a sült galambot várd
2020. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#18.38 Igen, én ilyen számolós vagyok, és minden más férfi is ilyen. Már az is ilyenné vált, akivel együtt voltál. Tegnap összefutottunk a prostinál, akkor mesélte.
2020. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, léteznek. Az én férjem ilyen.
2020. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor keresem tovább,remélem rátalálok még egyszer egy ilyen természetű férfira.
2020. okt. 21. 21:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2020. okt. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!