Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi bajuk van azoknak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Mi bajuk van azoknak a férfiaknak, akik nem akarnak elköteleződni és családot alapítani vagy legalább összeköltözni és még 40 x évesen is agglegények?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Mert nem találtam meg a megfelelő nőt. Persze ez senkinek sem a hibája.


34F

2020. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint a hasonló felfogású nőknek. Kérdés, hogy te mennyire alkalmazod a kettős mércét.
2020. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem velem van a gond, 36 éves vagyok, Egyetemen vagyon egy laborban biológus. Volt 4 barátnőm, ebből 3 megcsalt, de abból kettó olyan módon, hogy rendkívül megsérültem lélekben 3 éve. Azóta nem próbálkoztam nőknél és szerintem nem is fogok többet.
2020. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Ők azok, akik már kiismerték a nőket és nem kérnek belőlük.
2020. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
A Sátán szolgái lettek.
2020. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Még mindig jobb egyedül lenni, magadra dolgozni és boldog lenni egyedül, mint lenni 40-es elvált pasas, akit kisemmizet a nő, vitte a lakást, fizeti a pasi a gyeretartást, a gyereket a hapsi meg heti 1 napot láthatja csak. Több tucatot ismerek ilyet, mind meg van zakkanva, egy jó részük alkoholista lett.
2020. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva pl. egy alapbetegség miatt. Vagy pl. mert munkamániás, vagy mert úgy érzi, alkalmatlan rá, vagy mert nincs érzelme.
2020. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzik, hogy a családalapítás, a párkapcsolatban/házasságban élés nem nyújt számukra semmi előnyt, nem lesz semmivel jobb tőle az életük, mint milyen agglegényként. Sőt még úgy érzik sokat veszítenének/veszíthetnének is vele.
2020. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan még nem vagyok 40, de hiába akartam családot, nem nagyon akartak összejönni a dolgaim. Néhány elcseszett randiféleségen meg öleléseken kívül kb. semmi tapasztalatom sincs a nőkkel, és valószínűleg már nem is lesz. Engem már így fog megszívni a sárga föld.
2020. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajuk nincs. Nem vagyunk egyformák. Én nő vagyok, én sem adom a szabadsàgomat senkinek
2020. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!