Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak 30 fölött miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 30 fölött miért féltek még mindig az elköteleződéstől? Egy jól működő párkapcsolatban 3 év után nem elvárható az összeköltözés?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:

"Egy jól működő párkapcsolatban"


Mert csak TE hiszed azt hogy jol mukodik, bekepzeled.

2016. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt ő mondja leginkább, nem én.
2016. jan. 9. 16:36
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell ám mindenbe valami mély lelki dolgot belemagyarázni, egy jól működő felnőtt(!) párkapcsolatban 3 év után már az esküvőt tervezgetik, nem az összeköltözésen gondolkodnak. Ez a férfi csak nem akar téged eléggé, nem pedig az elköteleződéstől fél.
2016. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és ezekben a "jol" működő "felnőtt" párkapcsolatokban 4 év mulva elválnak..
2016. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nocsak, megbántottalak, érzékeny vagy a témára? Az én jól működő, "felnőtt" párkapcsolatom most nyáron lesz tízéves, a nyolcadik házassági évfordulónkkal. Úgy látszik, mindketten elkövettük azt a hibát, hogy saját magunkból indultunk ki.
2016. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nocsak, magadra vettél vmit, ami nem neked szolt. akinek nem inge, nem veszi magára... nem, nem magamrol beszéltem, még sosem váltam el. és nem is rolad. a komment pusztán egy pikirt megjegyzés volt arra nézve, hogy manapság a házasságok kétharmada válással végződik. ha neked nem inged, nem veszed magadra és kész :)
2016. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt tapasztalom, hogy elég gyakori ez. Nem csak férfiaknál. Hogy nálatok mi a helyzet, azt más nem tudhatja, nem értem a rosszindulatú megjegyzéseket. Ja de, értem, itt le lehet vezetni a feszültséget.
2016. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert tanulnak más hibájából, és ők nem akarják elkövetni ugyanazokat.

A házassággal a férfi, elenyésző kivétellel szinte mindig rosszul jár, és belerokkan.

2016. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!