Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemmel már nincs sex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel már nincs sex 6hónapja amióta terhes vagyok. Depresszióba is estem amiatt hogy nem kíván, hogy kezeljem ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, ti mit tennétek?


Későn jön haza, és leginkább azért mert építkezünk és sok a munka az uj háznál, hamarosan költözünk.


Nem tudom hogy kezeljem ezt az egészet, teljesen magam alatt vagyok.


2020. okt. 23. 16:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt elhiszem, hogy ez kikészít :/

Remélem segít a diéta:) Meg esetleg ha romantikáznátok sokat, hátha a meghittség még meghozná a kedvét. Bár az inkább a lélekre van kihatással nem a testre. De hátha...

2020. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!