Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A leendő párom eléggé megváltozott. Amikor írok neki egy hosszú szöveget vagy kérdezek töllem valamit csak egy szavas válaszokat ír. Az a baj hogy elég messze vagyunk egymástól és most a vírus miatt fogalmam sincs hogy mikor lehetünk együtt. Amikor írtam neki hogy ha nem akar nem kell rám várnia azt is meg értem annyit írt hogy várni fog rám. De mindenre egy szavas válaszokat ad ami zavar. Pár napja nem ilyen volt. Van hogy megnézi az üzenetet és nem ír vissza. Mondjuk lehet ebben én is közre játszottam hogy így viselkedjen mert többször volt hogy letiltottam mert elbizonytalanodtam a távolság miatt. De azt mondta nem haragszik.Lehet csak türelmetlen már. De nem tudom mit tegyek?
2020. okt. 25. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk lehet ebben én is közre játszottam hogy így viselkedjen mert többször volt hogy letiltottam mert elbizonytalanodtam a távolság miatt."

Lehet...

2020. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "leendő párom" dolgot nem is értem. Az életben nem lesz ebből semmi. 12 évesen még lehet agyilag itt tartani, csak akkor a tini kapcsolatokba írd ki.
2020. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A másik leendő párjával (wtf???) van, érthető.
2020. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Letiltani valakit, ahelyett, hogy beszélnél vele erről, rettentő gyerekes. Érthető, hogy haragszik. De erre rájöttél te is, szóval mi a kérdés?
2020. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen de azt mondta nem haragszik még is furcsán viselkedik.
2020. okt. 25. 13:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert minek túráztassa magát egy idegbeteg emberen?
2020. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragszik, de teljesen kiábrándult belőled. Igaza is van, felesleges beléd bármennyi energiát fektetnie, remélem hamar talál valakit, aki megbecsüli.
2020. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Nincs itt semmi gond, teljesen elcseszted és most már nem érdekled. Annyit se jelentesz neki, hogy haragudjon :)
2020. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ez kuka. Keressél valakit közelebbről.
2020. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most nem értem.


Pontosabban mi az, hogy a leendő párod?


Pár hete beszélgettek? Volt 1-2 randi?

2020. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!