Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan hogy valaki szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valaki szereti a párját de mégis szakít vele?

Figyelt kérdés
Valami nyomós ok miatt...
2020. okt. 26. 10:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2020. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire, hogy van :/. Ilyen például, ha nem egyeznek a főbb célok az életben, nem egyfelé tartanak.
2020. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így tettem.
2020. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És ilyenkor hogy dolgozzák fel a felek a szakítást? Szerintetek kinek nehezebb, aki szakot vagy akivel szakítanak?
2020. okt. 26. 10:48
 5/18 A kérdező kommentje:
szakot=szakít
2020. okt. 26. 10:49
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Általában annak, akivel szakítanak, de vannak kivételek. Pl. esetemben azért szakítottam, mert a pasi gyáva volt, és mellőzött, de nem mondta ki, hanem megvárta míg rájövök, hogy nem szeret. Így annak nehezebb, aki szakított.


Lényegében annak nehezebb, aki (jobban) szeret.

2020. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk is ez történt, a kapcsolatunk végén addig hanyagolt, alázott a viselkedésével míg rájöttem, hogy tulajdonképpen már csak a cím miatt tart maga mellett, hogy elmondhassa van nője.

Nagyon szerettem/szeretem. Nem hiszem hogy valaha is feldolgozom, csak a jó emlékek járnak az eszemben, hiába olvasom újra és újra, hogy hogyan beszélt velem.

2020. okt. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítottam már meg kapcsolatot olyannal, akit úgy éreztem, hogy szeretek.

Valami nyomós ok miatt...

2020. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
Ha kijelentené a férjem, hogy mégsem akar gyereket, akkor igen, elválnék, bármennyire is szeretem.
2020. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
11%
Azért szakít vki azzal akit szeret, mert még több kell. Mert egy gyarló szr, akinek sosem elég. Figyeld csak meg, nők szakítanak/válnak 90%-ban, a hozzászólások alapján is :) Majd letagadják, hogy ez nem igaz.
2020. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!