Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan hogy valaki szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valaki szereti a párját de mégis szakít vele?

Figyelt kérdés
Valami nyomós ok miatt...
2020. okt. 26. 10:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen, én is így váltam el. Ő a tetszelgett a mártír szerepben mert én adtam be a válást, de valójában már a házasságunk utolsó néhány évében nagyon boldogtalan voltam, sokat sírtam otthon egyedül. A szakítás, válás nehéz volt, de korrektek voltunk egymással. Utána még hónapokba telt, mire elkezdtem ismerkedni (a házasságunk végén évekig alig volt szex) és akkor sem álltam készen újabb kapcsolatra még sokáig.
2020. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

10! Akkor szerinted mi a helyes reakció arra ha egy férfinak a párjánál minden és mindenki előrébb való, úgy beszél vele mint egy szolgával és a neki tett ígéretéért sem vállal felelősséget, sőt egyenesen letagadja?

Nyilvánvaló volt, hogy már nem szeretett csak ahhoz se volt töke, hogy megmondja, inkább elérte hogy én mondjam ki annak minden felelősségével együtt. Szánalmas.

2020. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
10! Esetleg nem jobbat akár az ember, csak mást! Valakit akivel jobban passzolnak, és lehet hogy ezt épp egy különböző beállítottságú embernél találja meg.
2020. okt. 26. 13:08
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Nagyon szerettem a férfit (azóta sem szerettem úgy senkit, és azóta sem találtam emberileg még csak hasonlót sem, mint Ő). Özvegy volt, két gyerekkel, de ők teljesen ellenem dolgoztak. Amit lehetett, megpróbáltam, aztán egy év után szakítottam.
2020. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Én csak annyit mondanék, hülye az aki ilyen 11-es, meg kérdezőféléket elvesz. Elválik, mert megunta mást akar. Otthon sír, mert egyedül van. Vagy otthon sír a párjával együtt, ha nincs pénz. Így se jó, úgy se jó, ezért elválik, oldja meg más a problémáját. Bolond nőszemélyek sokasága. Isten mentse azokat a férfiakat, akik titeket a nevére vesz, vagy bármit alátok tesz, bármiben a kedvetekre akar tenni, mert csak elválás, nyomor gyötrelem amit tudtok adni. Saját magatokon kívül semmi nem érdekel, csak "nem jó, nincs szikra, meguntam, pénz se jó, mást akarok". Ti csináljátok a statisztikát, mint az önző proli senkiházi, mert ebből van sok.
2020. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13as, ha mással jobban passzolsz mint az előzővel, akkor minek jöttél össze az előzővel? Majd annál a "másnál" is lesz jobb, majd még jobb majd még jobb. Erről beszélek, sohasem elég semmi. Szal nem alájuk adni a lovat, elfordulni az ilyenektől, azt fortyogjon a saját pöcegödrében, amit teremtett.
2020. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, ha a férjem hirtelen kitalálná, hogy ő mégis akar gyereket. Az instant valóok lenne.
2020. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
11, mert egy nő azért igazi nő, h mennyen travel addictozni, meg partyaddictozni, meg nekemjáraddictozni.... Gratulálok. Nem kell neked szaporodni, szeresd csak saját magad, azt ha a "társad" megfordulna, tenne is a világért, nem csak "elvenne", akkor hátba rúgod. Nem csalódok sosem bennetek....
2020. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!