Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk és nem tudom elérni, hagynom kellene?

Figyelt kérdés
Nem tudok megbízni a baratnőmben és kifakadtam a múlt héten egy kicsit. Az exe (több mint 10 évvel ezelőttről) le akar vele feküdni, de a baratnőm állítja, hogy csak barátok és Ő nem akar tőle semmit már. Eleinte elhittem neki, de azok után , hogy megmutatta beszélgetésüket, a férfi nagyon bedálozik, minden nap keresi a barátnőmet, de telefonra váltották a beszélgetést, és már nem tudom mit gondoljak. Összegyült bennem ez, es nagyon kiosztottam , mert elvette a bizalmam, és nem értem miért foglalkozik vele, mikor nyilvánvalóan nem akar semmit csak lefektetni.. Ma probáltam keresni, hogy bocsánatot kérjek, és talalkozzunk, de nem reagál semmire, pedig elolvasta az üzenetem. Nem fogom személyesen megkeresni ha nem reagál, mert nem akarok még jobban "csalódni", vagy nem is tudom, de valamit jelezhetne, mondjuk azt, hogy ennyi volt. Megértem és elfogadom a döntész. Kezdem azt érezni, hogy ezek titokban jól el vannak a hátam mögött 3 éve mióta velem van. Azt mondta, azért lett vége közöttük, mert a csavó megcsalta.. Szerettem volna ezt a napot rászánni, hogy átbeszéljük a dolgainkat, és döntsük el mit akarunk egymástól. Lehetséges, hogy ezek átvernek? Vagy csak adjak neki időt, hogy Ő is lenyugodjon? Tudni kell, hogy a baratnőm 12 évvel idősebb, én 33 vagyok. Gyerekük tudtommal nincs.

2018. szept. 8. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Neked lőttek.

Üdvözöllek dobottfalván, te vagy a lakosság.

2018. szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hasonló cipőben jársz #1? Azért valamit jelezhetne. Nem dedós vagyok, hogy játszadozzanak velem, és szerintem Ő sem az. De ki tudja?! :D
2018. szept. 8. 12:57
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez a nő tuti rosszban sántikál. Nem vesztettél vele semmi. Csak azt a 3 évet, amit rá pazaroltál. Ha hűséges lenne, rohadt gyorsan leépítette volna és nem tartanák a kapcsolatot.
2018. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos itt nem te vagy a ludas, hanem a barátnőd. Ha tényleg meg se hatná, a pasit lekoptatta volna rég! Imponált neki, hogy a fickó csapja a szelet. Nem gerinces! Ne te rohangjálj még utána, könyörgöm!



29n

2018. szept. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#3 kifejtened nekem kerlek? vannak gondolataim roluk, de masokét is szeretném olvasni, hallani
2018. szept. 8. 13:07
 6/18 A kérdező kommentje:
#4 nem rohanok utana, de ez igy h|gf0s, semmi reakcio. Azert csak 3 evig voltunk egyutt, tartozik ennyivel. De nem fogom sokaig varni, inkabb letiltom mindenhol, megkonnyitem a dolgat/dolgukat.
2018. szept. 8. 13:08
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Persze, az ex-el csak barátok. :D Jó vicc volt nevettem. Ha ilyen napi kapcsolatban vannak, és nem építette le, akkor köztük van valami. Teljesen jogos a kiakadásod.

Sőt, nehogy még te kérj bocsánatot mert a nőd pasizik melletted.

A cuccait szedd össze, és rakd ki a kukába. A nővel együtt.

2018. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen nyilvanvalo, azt nem tudom, hogy van-e gyerekuk. Ha az kiderulne, konyvet irnek errol az egeszrol :D
2018. szept. 8. 13:12
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy van-e gyerekük? Amúgy 3 év alatt nem derült ki?

De mindegy is... a helyedben azonnali instant bann.

2018. szept. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az uzenetben az volt, hogy "most meg van a bajom". Nem az, hogy szo sem lehet ilyesmirol. Ez a mondat eleg volt, hogy az agyam elrepuljon. Szerintem jogosan...
2018. szept. 8. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!