Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik furán a barátnőm?

Figyelt kérdés

2 hete elég furcsa,elmentem hozzá bocsánatot kértem mert csak poénkodtam vele szavakkal semmi rosszat nem szándékoztam ezzel. El is fogadta oké.Gondoltam meg beszéltük akkor es kész. Erre hétfő óta megint furcsa,hétvégén már legalább elmondta ő is a problémat,de nem olyan nagy dolgokat mondott,mondom rendben oke elfogadom. Sírt is meg minden,meg este is hogy sajnalja,erre hétfő óta megint más,gyakorlatilag ugyan az ami volt, ír úgy ahogy,normálisan csak túl egyszerűen. Ha én nem mondom szeretem,szerintem nem is mondja,pedig pár honapja hát,totál más volt.

Voltunk mozi,pici strand is ezen a hétvégén,ott semmi jele nem látszodott.De azert találkozzunk meg ilyen,én érzem már kellemetlenül magam


2020. okt. 28. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

A lelkébe gázoltál. Poénkodni a haverokkal kell.

Teljesen jeges és megbántott most valószínűleg. Gondolom, szeret még, csak ugye mondta is, zavarják dolgok.

2020. okt. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én ezt meg értem abszolút,elvileg ki is veséztük ezt.Hmm de azóta 3 hete érzek ilyen se veled se nélküled c.dolgot részéről,mikor milyen hangulata van
2020. nov. 3. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!