Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szeretem!

Figyelt kérdés

Adott egy 39 éves férfi és 28 éves nő.


A férfi nárcisztikus pszichopata, a nő empata és kapcsolatfüggő és hála neki mostmár nárcisztikus is. És egymásba szeretnek.

A magam részéről, nagyon sok könnycsepp folyt le az arcomon. Nyilván tisztába vagyok azzal, hogy mindketten hülyén sérültünk. Nagyon rég járok terápiára, pszichológushoz. Eddig mindenkit lenyeltem keresztbe, mert magam is tanultam lélektant.


Visszatérve. Halálosan szeretem és nem bírom kiverni a fejemből. Rögeszme. Együtt élek vele, megmozdulni sem tudok úgy, hogy ő nem lenne benne. Légvételeimben, gondolatban.


Most úgy állunk, hogy nem beszélünk. Mindenhonnan letöröltem magam, az összes közösségi média felületeiről. Vibert is letöröltem a picsába...


Ami miatt írok, és ez a költői kérdésem: mit csináljak?


2020. okt. 28. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ugyanez a bajom nekem is, csak itt 35F, 32N és ma letiltott mindehonnan... :/

Nem tudom, neked segít, ha beszélgetünk?

2020. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dejó! Simán. Még a számom is megadom!
2020. okt. 28. 16:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont ez segít. Ha nem kommunikáltok egyáltalán. Különben csak folytatódik tovább a dráma.
2020. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Hogy dobálózik manapság mindenki a nárcisztikus meg pazihopata szavakkal.
2020. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban én erre mentem rá idegileg és lelkileg. A férfi megszállottja lettem.
2020. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
#4 minden történelmi korszaknak vannak divatos mentális zavarai. a 1900 évek elején a hisztéria volt a toppon.
2020. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, te melyik vagy a történetben?
2020. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ezért kérdeztem. Egyébként. Mert ő biztosan nárcisztikus és még bizony pszichopata is. És nem csak dobálózok vele!

Èn a hölgy lennék a történetben. A pont ez segít 3. válaszoló pedig azt javaslom tanulj picit többet, mert az a helyzet hogy nem nem segít. Mint mondtam nincs kapcsolat, de képtelen vagyok túltenni magam rajta. Magyarán nem tudom elfelejteni!


Ha találkozom más férfiakkal, őt keresem bennük.


Azóta senki nem ért hozzám...


Hónapokról beszélek.


Bízhatok abban hogy esetleg jobb lesz? Meggyógyul? Elmegy pszicho terápiára? Felismeri?


Ilyen reményeim vannak.


És sajnos ez az emberiség kvittesszenciája. A kiba570tt remény; a legerősebb oldalunk és a leggyengébb pontunk egyszerre!

2020. okt. 28. 18:30
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Gyógyulj!

Ne érdekeljen mi van vele.

Csakis magaddal foglalkozz és, hogy neked mi a jó!

Örülj, hogy nem született gyereketek.

A sztorim kb ugyan az mint a tied.

Van egy csopi fbon

Felépülés nárcisztikus bántalmazásból.

Csipegess

Kitartás!

Egy 3 éves anyukája.

2020. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#8 elhiszem, hogy így is nehéz, de ha beszélsz vele, vagy látod közösségi oldalakon akkor még nehezebb lenne.


És igen van remény, hogy lejössz erről a függőségről, de csak ha abba hagyod. Ez az egyedüli út szerintem. Csak tudasd magaddal, hogy akármennyire is ez jár a fejedben ebbe az utcába már nem fogsz vissza mert elég volt. Akármekkora tüzijűték is volt. Szóval nincs értelme ennem a sóvárgásnak.


Hónapok az nem sok szerintem. Számolj egy évvel simán.

2020. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!