Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Néha azt érzem húzok a p. ba, de akkor meglep valamivel, kedves velem, kifejezi, hogy szeret, és rájövök, hogy én is nagyon szeretem őt. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, másfél éve vagyunk együtt a barátommal, (22) fél éve pedig már együtt is lakunk. Nagyon szeretjük egymást, de nekem sok dolog elég rosszul esik, amit ő csinál. Már a kapcsolatunk elején, ha találkoztunk, akkor mindig ott voltak a barátai. Zavart, hogy sosem vagyunk kettesben, de nem mertem akkor még szólni neki. Én korábban a belvárosban éltem, de kiköltöztem hozzá a város szélére. Tőlem a barátaim így már elég messze vannak, és keveset is tudunk találkozni. A barátomnak pedig 5 percre lakik a legmesszebbi barátja. Ami zavar, hogy nagyon kevés időt töltünk kettesben, mindig van valami ok, ami miatt most a haverokkal kell lenni 0-24. Egy ideig mentem én is vele, de nem kedvelem annyira őket. Mostanában rengetegszer maradok itthon egyedül, mert ő a többiekkel van, és rengetegszer alszom is el egyedül, majd arra kelek, hogy valaki részegen befekszik mellém. Akárhova mentünk nyaralni, vagy csak pár napra pihenni, azt sosem kettesben tettük. Egy ideje már kiállok a saját véleményemért, ebből az lesz, hogy szomorú lesz, hogy én ezt meg azt gondolok. Velem már csak esténként tévézik, ha más nem ér rá, de azt mondja állandóan, hogy szeret. Idén szerettem volna vele kettesben menni nyaralni, de izgatottabb volt a barátokkal való nyaralás iránt. Én viszont oda nem vagyok hajlandó menni, mert akkor karácsonyra pl már nem marad szabadságom. Ráadásul a nyaralás velük, az évfordulónkon van, meg egy barátnője születésnapján, és tavaly sem az évfordulónkat ünnepeltük. Miden mellett, szexuális életünk sincsen. Havi 1 az talán összejön. De kinek elég az? Ha nekem sem, akkor egy pasinak hogy?

2018. jún. 23. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Ki milyen virágot szakít...

21-22 évesen pedig havonta (talán) egy szex?! Hát...gondolom biztos megéri ez neked.

2018. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát tényleg gáz a helyzet. Már az elején szólhattál volna, hogy ne szokja meg, hogy ez ugy van rendjén. Mert nincs. Persze, kellenek a barátok, de nem így.

Beszélj erről újra vele, mond el, hogy így nem erzed jól magad, sokkal több időt kellene együtt töltenetek. Szomorú lesz tőle, hogy kinyílvánítod a véleményed? Kit érdekel, te is szomorú vagy, valahogy meg kell oldani ezt a helyzetet. Az kevés, hogy benyögi szeret. Mondani bármit lehet, de csak a tettek bizonyító értékűek, de azok nála egyáltalán nem azt mutatják, hogy fontos vagy neki.

Meg azért 21-22évesen havi 1 szex??? Durva.

Ha nem sikerül változtatni, nem hajlandó belátni, hogy valami kompromisszumos megoldásta kellene jutnotok, akkor szakíts vele, mert ez így semmi jóra nem vezet. De meg az is lehet, hogy annak hatására végre komolyan venné a problémát.

2018. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1,5 év után ha már ennyire elhanyagol, nem foglalkozik veled, ráadásul havi 1 szex 21-22 évesen ne vicceljünk... Szakíts vele ennél csak jobbat találhatsz. 28/F
2018. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a bánatért vagy még vele? Kb. amit felsoroltál, abban semmi pozitívum sincs. Ő élni akarja a régebbi életét, és kellesz neki te is, de csak mint p....a, ami kéznél van, ha neki igénye van rá (és az sem sok).

ENNYIRE nem tartod magad szarra sem?

2018. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is látom, hogy ez nem normális, de mindig adtam újabb esélyt magunknak. Beszélek vele utoljára, és ha továbbra sincs változás, akkor költözöm vissza a lakásomba.
2018. jún. 23. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!