Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok veszekedni? Mármint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok veszekedni? Mármint kissé emelt hang, kiabálás, tányérdobálás, ilyesmi? Én csendes, nyugodt típus vagyok, és a lány akire hajtok még csendesebb, szóval belőle egyáltalán nem nézném ki.

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiság, mivel sokszor hallom, hogy a párok veszekednek (normális párokra gondolok), és én valahogy nem tudnám elképzelni, hogy ilyen helyzetbe keveredjek a párommal :)

29/F


2020. okt. 28. 20:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
18%
Viszont tányérdobálás után jó a szex:)
2020. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

Nek dobálunk, nem verekszünk, nem csapkodunk. De elég nagyangúak tudunk lenni. Akkor sem üvöltünk mondjuk, hanem próbáljuk elhárítani, hogy a másik ne vágjon a szavunkba indulatból. :D


Szerintem amúgy ezek proli dolgok. Felnőtt ember nem csinál ilyet a társával. Még veszekedni is úgy veszekszik, hogy megoldásra törekszik

2020. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi szoktunk. De nem sűrűn.. kb kéthavonta. Sztem nem árt néha. Annál biztos h jobb mintha bent tartod a dolgokat.


Vitázni lehet jókat, politikai nézeten vagy mondjuk hogy mennyit költsetek, hova költözzetek stb.


A veszekedés az más, leginkább apróságokon lehet nagyokat veszekedni, üvöltözni. Pl. széthagyja a holmijait én meg elesek benne meg ilyenek. Vagy lehúzom a vadiúj kocsit - őszintén szólva még örülök is, h ilyenkor kiaadja magából a dühöt :D 5 perc múlva megbocsát, el is felejti. Ha olyankor csak ülne csak csendben, vagy nyugodtan racionálisan érvelne, még azt hinném pszichopata őrült :D

2020. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként a csöndes emberekkel kifejezetten gyűlöltem a nézeteltéréseket. Exem ilyen kuka volt. Undorító passzív agresszív stílust nyomott, abszolút nem lehetett vele közös nevezőre jutni sokszor. Jobban szeretem azt, aki hangot ad a véleményének és inkább kiabál néha velem, minthogy egész nap hozzám sem szól, meg egy sértődött, elvonulós nyomorult
2020. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Verekedni, tányért törni nem szoktunk. Ordibálni sem.

Ha összeveszünk ritkán valamin, akkor megesik hogy egymás szavába vágunk és próbáljuk elnyomni a másikat, de aztán hamar jön a "ne kiabálj!" és akkor megy tovább normál hangerőn.

Azt viszont én sem bírom, ha valaki inkább magában tartja a dolgokat. Páromon is van hogy látom hogy nem tetszik neki valami, általában sejtem is hogy mi a baj, aztán mikor olyan 6-7× szépen megkértem hogy mondja el, akkor nagy nehezen kinyögi, hogy egy apróság a gondja és nem is lenne vita, ha elmondaná egyből. Ő a férfi.

2020. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nincs tányérdobálás, de szoktunk veszekedni igen. A párom fel is emeli a hangját, de kezet sose emelne rám. Én már volt, hogy megpofoztam (majdnem 5 év alatt 2szer fordult elő). Alapból csendesek vagyunk. 25N
2020. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
61%

Én a "csendesebb fajta" vagyok, de hangom az nekem is van. Így, ha valamiben nem látom az igazságot vagy más miatt felidegesít, akkor annak hangot adok. Idegenek erre már azt mondják, hogy kiabálok, mert kb. mindig nyugodtan beszélek és fura nekik, ha felemelem a hangomat.

A különbség szerintem az, hogy kultúráltan is lehet kiabálni. A veszekedés olyan, hogy hirtelen felmegy a pumpa az emberben és ez általában nem apróságok miatt szokott lenni.

Én se szeretem azt aki, magában tartja a baját és elvárja, hogy gondolatolvasóként rájöjjön a másik, hogy mi a baj. Én amúgy jó emberismerő vagyok, rá tudok állni a másik rezgésére annyira, hogy tudjam, mit gondol bizonyos szituációkban meg egy idő után azt is kitapasztalom, hogy mik váltanak ki nála feszültséget. De a legtöbb ember a párjával sem tudja ezt kitapasztalni.

2020. okt. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nálunk egy év alatt most másodjára van egy kis nézeteltérés. Úgy zajlik nálunk, hogy pár napig nem igazán beszélek vele hogy átgondoljam, majd nyugodtan és normálisan atbeszéljük. El se tudnám képzelni hogy üvöltsünk vagy egymás fejéhez vágjunk bármit.
2020. okt. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi kb 2 havonta verekszünk is.
2020. okt. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Még csak a hangunkat sem nagyon emeljük fel. Ha gond van, higgadtan átbeszéljük és kész. 6 év alatt egyszer sem volt kiabálós veszekedésünk egymással. Felnőttek vagyunk.
2020. okt. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!