Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a parom idegbeteg? Mitcsinaljak vele?

Figyelt kérdés

Parommal 1 eve vagyunk egyutt. Ő 28/F

Keptelenseg vele beszelgetni ! Ha ossze veszunk akkor nem megbeszeljuk a dolgokat hanem o elfut a problemak elol... hazamegy,itthagy. Es tolem varja a bocsanatkerest akkoris ha o a hibas . Addig vissza sem jon amig nem hivom fel vagy nem irok neki !

En nemvagyok egy idegbeteg tipus, jobbszeretem nyugodtan higgadtan megbeszelni az emberekkel a dolgokat ... de ha higgadtan leulok vele beszelgetni o akkoris uvolt szo szerint , plusz csap,ut,ver. Volt pelda arra hogy beverte az ajtot, vagy hogy engem nyomott fel a falra. Plusz ha veszekedunk es ilyen ideges lesz akkor engem szorit meg. Meg megutni engem nem utott meg. Inkabb a falba ver bele vagy mas targyba. De nekem mar ezek a szoritgatasok , az uvoltozes, a csunya beszed is megdobbent. Ha kocsiba van valami nezetelteres koztunk akkor nem erdekli hogy mellette ulok kepes 170-el szagulgozni meg uvoltozni mele .... ( olyankor inkabb megse szolalok) Es felek olyankor tole.. a kerdesem az lenne, hogy aki ilyenre kepes az egyszer engemis bantani fog? Mit tudok tenni? Hagyjam el ? Sosem fog higgadt lenni ?

En : 20/L



2018. máj. 9. 16:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Amit akarsz.
2018. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyszer meg is öl.. Szerintem sürgősen hagyd ot!!!!
2018. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Neked ez eddig nem szamit bantasnak? Tenyleg ilyen hulye vagy????
2018. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Ne hagyd ott! Ő így mutatja ki, hogy szeret. Szülj 1-2 gyereket, és minden rendben lesz!
2018. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Bántani fog. Megvárod????
2018. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztos, hogy mentálisan nem egészséges.

Ez egy bántalmazó kapcsolat, te is tudod, hiszen félsz tőle.


Hagyd ott minél előbb.

2018. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy kérdésem van: miért vagy vele? Megvárod, hogy majd kirugdossa a gyereked a hasadból, ha terhes leszel?

Nem is értem, hogy lehet egyáltalán kérdés az, hogy vele maradj-e.

2018. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Egészségedre.


Azért gyereket ne csináljatok :(

2018. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Így is többet pazaroltál rá,mint kellett volna.


Én a helyedben maximum a 3.-4. performanszánál fogtam volna a nyúlcipőt,de jogilag felnőtt ember vagy,úgy cseszel ki magaddal,ahogy akarsz.


Ha szakításra kerülne mégis a sor:ne olyan helyen történjen,ahol kettesben vagytok,mert ki tudja,meddig megy el!Szakítsatok nyilvános helyen,ahol ha mást nem,közbe tudnak lépni az emberek,ha bármi történne.

2018. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, mit szeretsz ezen a hulladékon? És hol az önbecsülésed?
2018. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!