Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, egy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, egy párkapcsolatban elfogadható a másiknak való ultimátum adás? (Ha eddig nem változtatsz nem folytatjuk tovább!)

Figyelt kérdés

Esetleg van is ilyen tapasztalatotok?


Szerintem ha valaki ilyen elé állítja a másikat akkor már nem szeretheti valami nagyon.



2020. okt. 29. 13:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miről van szó. Elkèpzelhető, hogy nagyon zavarja valami, ès abban a formában már nem szeretnè folytatni.
2020. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen kérdésről van szó.
2020. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagy annyira szereti, hogy ad neki meg eselyt...

Voltam ebben a helyzetben. A parom olyan volt, mint egy idozitett bomba. Hirtelen felkapta a vizet..ebbol adodott sok sok kellemetlen szitu, pl. nyilvanosan is.

Kozoltem vele,hogy vagy keresunk megoldast (pl.terapia) vagy ennek szakitas lesz a vege, mert en us kezdtem tonkremenni idegileg. Na, ezutan vegre komolyan vett es elkezdett dolgozni azon, hogy jobban kezelje a duhkitoreseit (nemcsak velem szemben volt ilyen,hanem kb. mindenkivel).

Nem kell turni.

2020. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak bizony olyan dolgok, amik nem tolerálhatók hosszabb távon egy párkapcsolatban. Ezt lehet, hogy nem romantikus kimondani, de bizony így van. Nyilván most nem olaysmire gondolok, hogy nem hajtja le a vécéülőkét, hanem komoly dolgokra, amik tényleg alapjaiban zavarják a másik félnek a párkapcsolatról kialakított képét.

Mondjuk ha drogozik, az egy ilyen példa. Vagy az, ha a legkisebb, 5 másodperc alatt lerendezhető nézeteltérés miatt is elküld engem, és minden felmenőmet melegebb éghajlatra, és ezalatt most nem a tengerparti nyaralást értem. ;)

Bár én azt mondom, hogy ha valamit már csak ultimátumokkal lehet megmenteni, azt nem is biztos, hogy érdemes erőletni. Meg lehet persze próbálni, de ritkán szokott jó vége lenni.

2020. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Leírnád, hogy milyen ultimátum?
2020. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Havi 300 kp-ban, az pl jo ultimatum:)
2020. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"Bár én azt mondom, hogy ha valamit már csak ultimátumokkal lehet megmenteni, azt nem is biztos, hogy érdemes erőletni. Meg lehet persze próbálni, de ritkán szokott jó vége lenni."


Én is valami ilyesmire utaltam, szerintem ahol ilyen van, ott már igencsak vége.

Mert gondolj bele, ultimátummal valami olyasmit erőltetsz a másikra, amit ő nem akar, vagy még nem akar, vagy egyedül nem tud megoldani stb, stb. Ha megteszi sem saját magáért fog változtatni, hanem a másik miatt, következésképp elégedetlen lesz, szép lassan elkezdi felemészteni a másik iránti - talán tudatalatti méreg - hogy ilyen helyzetbe kényszerítette.

Így a kapcsolatnak utóbb lesz vége.

Ultimátumadással pedig előbb.

2020. okt. 29. 14:17
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem ertek egyet, igenis van ertelme az ultimatumoknak. Ugyanis ha a masiknak nincs fogalma arrol, hogy neked valami annyira fontos, hogy az szakitook, akkor megis hogyan gondolkodna el azon, hogy valtoztasson...en voltam mar ilyen helyzetben, es jobb lett volna ultimatumot kapni, ahelyett hogy a csajom magaban orlodik, aztan lelep...
2020. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ultimátum nélkül is meg lehet szépen beszélni, hangsúlyozva, hogy nagyon fontos a téma.

Nem egyből azzal jönni, hogy na ez a baj veled, ha év végéig nem változik akkor csá.

2020. okt. 29. 14:25
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
#9-es Amikor valaki ultimátumot ad, akkor már valószínűleg 128x szépen elmondta, és megbeszélték, sőt belátta, és ígérte az illető, hogy változtat.
2020. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!