Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, egy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, egy párkapcsolatban elfogadható a másiknak való ultimátum adás? (Ha eddig nem változtatsz nem folytatjuk tovább!)

Figyelt kérdés

Esetleg van is ilyen tapasztalatotok?


Szerintem ha valaki ilyen elé állítja a másikat akkor már nem szeretheti valami nagyon.



2020. okt. 29. 13:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azert sajnos nem. Pl az en esetemben 2x megemlitette...
2020. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

10, nem mindig.


Én például azt tapasztaltam, hogy megbeszéltük a dolgot és a változással kapcsolatban megállapodtunk egy ésszerű időintervallumban. A következő alkalom, hogy felhozta rá pár hétre volt, és akkor már ultimátummal. Holott ott volt a megegyezés az időhatárról.


Na de ez az én saját sztorim, a kérdést pedig elméletileg tettem fel, nem sarkosítva egy konkrét dologra.

2020. okt. 29. 14:36
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

Soha senki nem ultimátummal kezdi, az csak a nagyon sokadik eset után jön.

Amúgy igen, adhat valaki ultimátumot, nem köteles semmit sem elviselni a másiktól, ha nem akar.

2020. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%

" rá pár hétre volt, és akkor már ultimátummal. Holott ott volt a megegyezés az időhatárról."


Mert tudja, hogy semmi nem fog változni. Pár hét sok idő. Nyilván semmit nem mozdultál az ügy érdekében.

2020. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

De igen, bizony hogy.


De pont ezért nem akartam személyeskedni, mert általánosságban kérdeztem a témáról. Nekünk már mindegy, én léptem ki, mert nevetséges volt hogy tőlem elvár, ő meg úgy bánik velem mint egy lábtörlővel. Érte nem érte meg eldobni mindent.

És a személyes érintettségről ennyi elég is!

2020. okt. 29. 14:58
 16/17 anonim ***** válasza:

Itt szokás azt mondani hogy ha szereted őt elfogadod hibáival együtt meg hasonló "nagy" igazságok..

És az ultimátum is ha megnézzük Tulajdonképpen nem más mint egy olyan dolog rá erőltetése a másikra amit önszántából vagy ön akaratából nem tenné meg vagy nem úgy tenné meg De az ultimátum miatt megteszi..


Ráeröltetés mert neked nem tetszik ahogy ő teszi a dolgot vagy viselkedik Viszont ha te nem teszed szóvá ő maga nem venné észre mert neki úgy természetes ahogy ő csinálja

2020. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Elfogadható, amennyiben az adott dolog nem állt fenn, mikor összejöttek és/vagy elvárható, hogy később mégis jelen legyen.


Ha a párom elhízik és nem ad a kedves kérésre, segítség felajánlásra, akkor bizony idővel ultimátumot adnék neki.


Ugyanez a helyzet akkor is, ha alkoholista lesz vagy épp ápolatlan. Ilyen emberrel össze sem jönnék. Ha idő közben azzá válik, nem fogom elviselni.


És ez a helyzet akkor is, ha idővel elvárható dolgokról van szó, például arról, hogy az illetővel összeköltözzünk egy több éves kapcsolatban, elvegyen, ha diákként ismertem meg, elmenjen dolgozni végre, ilyesmi.


Ezekre is simán mondanám, hogy én nem erre neveztem be, vagy lépést tartunk együtt vagy ne hátráltass és ne járassuk egy helyben a kapcsolatot sem, mert nem erre mondtam igent.

2020. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!