Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz volt ez a pasimtol?

Figyelt kérdés
1 hónap ismerkedés után elhivott magához, hogy aludjak ott nala. Én 20 eves vagyok, ő 28. Egész jól elvoltunk eddig. Délután 2kor ert be a buszom, mert 50kmre lakok tőle. Ki is jött elém, elvitt magához. Ő egy panelba lakik, gondoltam vmi kaja csak lesz nala. Szval már volt este 8 óra es korgott a gyonrom, erre kérdeztem tőle hogy nem akar vmit enni esetleg? Erre ő mondta h rendelünk pizzát. Mondom oké. Ki is neztem egyet, erre ő eloallt azzal h xxl méretű pizzát rendeljük majd elfelezzuk. Mondom jo. Megjott a pizza es kiszamolta nekem hogy 2500ftot fizetett es adjak neki 1250ftot..En csak lestem. Csak szerintem volt ez gáz? Van munkája a sracnak, kőműves vállalkozása van, tehát nem kenyerre kell neki a pénz. Ha en vendéget hívnek akkor gondoskodnek a kajajarol is, vagy en vagyok a maradi?
2020. okt. 29. 20:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
14%
Nálatok sose lehet tudni mi a normális. Ha kifizeti akkor meg akar venni, ha felezni akar akkor skót...
2020. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%
Én visszaírnám, hogy akkor ennyi volt a jegyem a tömegközlekedésre, akkor legyen oly kedves és fizesse ki a felét :D Simán megérdemelné. Ha meg hőbölög, akkor jelezheted, hogy akkor miért kellett a pizzát fizetned?
2020. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
16%
gyere hozzám. Tejvaj van:)
2020. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
13%
Főzök rád
2020. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Lehet velem van a baj,de én egynek sem engedtem,hogy fizessen nekem. Sőt,amikor a mostani párommal összejöttem,amit ettem-ittam náluk, megvettem magamnak.Amikor hazavitt,tankoltam az autóba. Úgy voltam vele majd felezgetünk ha már együtt élünk. Egytől sem akartam vissza hallani,hogy bezzeg vettem neki ezt meg azt és blabla...
2020. okt. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Más dolog, hogy TE nem engeded, hogy fizessen és más dolog az, hogy Ő elkéri tőled annak a csöves pizzának az 1200 forintját is, amit azután rendelt, hogy fél napja ott vagy nála és már korog a gyomrod.

Én is feleztem a párommal mindent már az elejétől kezdve, de akármikor egymáshoz átmentünk, étel és ital mindig volt a hűtőben, amit szó nélkül megosztottunk egymással és 1 forintot se kértünk érte.


Szerintem itt a normális megoldás az lenne, hogy a pizzát most ő fizette, legközelebb pedig a kérdező fizet majd a kajáért... de ez a fillérkedés, ez no komment

22L

2020. okt. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Utolsó! A te szemszögedből nézve is igazad van! Ez is egy jó döntés! Én nem azin az 1250fton viltam kiakadva, hanem az egész szervezesen,hogy meghiv magához 2napra és annyira nem. készült hogy legalább vminetellel meg tudjon kínálni 2nap alatt... A reggelirol gondolom beszelnem sem kell... még jó hogy 10kor indult vissza a buszom, igy 11re otthon voltam és ebédre hazaertem a szüleimhez...
2020. okt. 30. 08:38
 18/25 A kérdező kommentje:
Na most szakítottam vele... felhivtam, elmondtam neki a pizzás sztorit, hogy azért képben legyen. Elmondtam neki azt is hogy en sem kertem el tőle a buszjegyem felét, erre a reakcioja: Még szép hogy nem kértem el tőle, mert ő is kijott autoval a buszmegbe ertem. (varoson belül) Na ez már tényleg NO KOMMENT! Hohy a viharba nem lattam ezt 1 honapig??? Komoly gondok vannak nala. Előre sajnálom a leendő feleségét majd!!!
2020. okt. 30. 08:45
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél!
2020. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ha tényleg banyagias, nem akadna ki ennyire.

Jol dontotted, csak kar higyvigyvis lefekudted vele.

2020. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!