Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz volt ez a pasimtol?

Figyelt kérdés
1 hónap ismerkedés után elhivott magához, hogy aludjak ott nala. Én 20 eves vagyok, ő 28. Egész jól elvoltunk eddig. Délután 2kor ert be a buszom, mert 50kmre lakok tőle. Ki is jött elém, elvitt magához. Ő egy panelba lakik, gondoltam vmi kaja csak lesz nala. Szval már volt este 8 óra es korgott a gyonrom, erre kérdeztem tőle hogy nem akar vmit enni esetleg? Erre ő mondta h rendelünk pizzát. Mondom oké. Ki is neztem egyet, erre ő eloallt azzal h xxl méretű pizzát rendeljük majd elfelezzuk. Mondom jo. Megjott a pizza es kiszamolta nekem hogy 2500ftot fizetett es adjak neki 1250ftot..En csak lestem. Csak szerintem volt ez gáz? Van munkája a sracnak, kőműves vállalkozása van, tehát nem kenyerre kell neki a pénz. Ha en vendéget hívnek akkor gondoskodnek a kajajarol is, vagy en vagyok a maradi?
2020. okt. 29. 20:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég hogy nem főz semmit a faskalap, még a pizza árát is kifizetteti.

Az ilyen még a prostit is lealkudja.

Kellene a francnak.

2020. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező tök jól jártál, csak 1 hónapod ment rá! Tanulságos volt legalább :)
2020. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Jó döntés pláne ha ilyen idióta módon kiakadt(én vagyok a magamnak megvettem..valaszoló)

Tankolt a kocsiba... 😂 Azta,amúgy nem tenné sosem?

Nálunk erre azt mondják,hogy 5ft-ért az anyját is megb...ná 😁

2020. okt. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Hát kb... :D Azon gondolkodtam hogy amikor kerte az 1250ftot akkor 1500at kellett volna adnom es mondani hogy tartsa meg a többit. Akkor fedezte volna a benzint is amit elkocsikazott velem városon belül ugy kb 4 utcát. Remelem lesz alkalmam neki odaadni a tartozasom ;D
2020. okt. 30. 21:21
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj azt mindenképp. 😁 Feladnám postán neki és beleírnám a levélbe,hogy ugye az 1 liter üzemanyagra való fedezi a költséget amikor a busztól hazavittél. Kiszámolnám,hogy a jegy fele ennyi volt,az időm ennyi és hát ha már ennyire garasoskodók vagyunk és mindent el kell számolni,akkor a szex sem volt ingyen(bár ez kihagyható,mert agyhalott és elkezd hülyeséget terjeszteni) ,ezt a testet,hogy ilyen maradjon ápolni kell,az sem 2 ft,új ruhákat is vettem csak erre az alkalomra az ennyi és ennyi volt(igaz amúgy is vettem volna,ahogy te is tankoltad volna egyébként is az autót) 😂😂

Ha majom,akkor alázd meg.

2020. nov. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!