Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt? Meglegyintett az utcán.

Figyelt kérdés

Szóval párommal mentünk, miután végeztünk az ebéddel kézenfogva hátul a házak között. Jött egy anyuka egy nagyobb gyerekkel, persze anyuka nem figyelt a gyerek meg közvetlenül az orrom elé állt be, hogy ne tudjunk menni. Na gondoltam azért se állok meg, erre a párom erőből húz vissza mert az hitte neki sétálok a gyereknek. Én meg húztam vissza előre, hogy menjünk már tovább. Én fel voltam háborodva, hogy egy ekkora gyerek miért áll meg egy idegen előtt közvetlenül, az anyja persze méterekkel arébb oda se bagózik a neveletlen kölökre, párom hogy jaj a gyerek a gyerek...

Erre aztán meglegyintette kicsit az arcom, hogy én nem tudok viselkedni.

Kinek volt igaza?



2020. okt. 29. 23:53
1 2 3 4
 31/34 acelsziv ***** válasza:
87%
28: minek egy ilyen félkegyelmű banyának normális fickó? A mostani több mint tökéletes neki.
2020. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók leírták a lényeget. Az írásod alapján semmi nőiesség nincs benned, ha nem írtad volna, hogy te vagy a "nő", mindenki egy bunkó pasinak gondolt volna. Amit pedig a szüleidről írtál, hogy őket is levernéd, ennél már szerintem nincsen lejjebb.
2020. nov. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
31#. Ebben igazad van. 28# voltam
2020. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Minden nő az ilyen idiótákat szereti?
2020. nov. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!