Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt? Meglegyintett az utcán.

Figyelt kérdés

Szóval párommal mentünk, miután végeztünk az ebéddel kézenfogva hátul a házak között. Jött egy anyuka egy nagyobb gyerekkel, persze anyuka nem figyelt a gyerek meg közvetlenül az orrom elé állt be, hogy ne tudjunk menni. Na gondoltam azért se állok meg, erre a párom erőből húz vissza mert az hitte neki sétálok a gyereknek. Én meg húztam vissza előre, hogy menjünk már tovább. Én fel voltam háborodva, hogy egy ekkora gyerek miért áll meg egy idegen előtt közvetlenül, az anyja persze méterekkel arébb oda se bagózik a neveletlen kölökre, párom hogy jaj a gyerek a gyerek...

Erre aztán meglegyintette kicsit az arcom, hogy én nem tudok viselkedni.

Kinek volt igaza?



2020. okt. 29. 23:53
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
76%
Na az is jo, hogy a gyuros csaje leszoritja a pofozkodos kanjat. Szep paros vagytok...
2020. okt. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
84%
Összeilletek.
2020. okt. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
50%
Nem csak egy gyerek volt jelen a helyszínen.
2020. okt. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
85%
Mind a ketten ritka nagy gyökerek vagytok, ez az igazság.
2020. okt. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
68%
Veled eléggé nagy baj van a toronyban, ha egy random kölykön vezeted le a beteges frusztrációidat. Oszt ha neveletlen, meg anyuka nem figyelt, akkor neki megyek? Egy állat vagy..
2020. okt. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
61%

Egyáltalán nem biztos, hogy a gyerek neveletlen volt. Az enyém autista, simán neked megy az utcán ha nem figyelek oda, mert nehezen méri fel hogyan kellene térben mozognia. De nem látszik rajta semmi, teljesen normális külsejű, okos gyerek. Na most, ha egy pillanatra elbambulnék és ő eléd menne, vagy én löknélek meg mert őrá figyelek, nyilván én azonnal kérnék bocsánatot, de ha időm se lenne rá mert te fellöksz minket, nem biztos hogy én lennék a bunkó. Sőt.


Az a baj, hogy ha te bunkón viselkedsz azért mert a másik szerinted az (és itt most tök mindegy, igazad van-e) lemész a szintjére és ugyanakkora bunkó leszel, sőt: még nagyobb. Mert ez már a tipikus "büntető" "igazságosztó"viselkedés. Az ilyenek szoktak borzalmas sofőrök lenni, mert ő majd leszorít az útról meg megmutatja, pedig lehet, hogy a másik egyszerűen béna volt, idegen helyen van vagy nem gyakorlott.


Az ilyen emberek mint te eléggé az alja kategória nálam. És még te aggódsz hogy meglegyintette az arcodat? Hát verd le, nyomd a földhöz, daráld be, úgyis csak ehhez értesz.


Nem, nem volt jogos a pofon, csak ő is látja, mekkora dürhő vagy.

2020. okt. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Nőket ütni, arra semmi nem lehet ok utolsó, hacsak nem ő ment neki a pasinak. Semmi. És igen jó megcsavargattam a kezét, rám a kezét ne merje emelni senki fia-borja, az biztos. Mert egy kölök miatt jogom van felpofozni bárkit is. Ti nagyon el vagytok tévedve...Nem mi közlekedtünk úgy, mint valami csürhe.
2020. okt. 30. 08:54
 18/34 A kérdező kommentje:
Mégis ki ő, hogy igazságosztóként bárkire a kezét emelje? Se nem apám, se nem anyám, hogy neveljen. Bár ők már meg se próbálják, mert ad egy felnőtt vagyok, kettő úgyse érnek el vele semmit, három őket is leverem, ezért jobb a békésség. Most legalább ő is megtanulta, hogy velem ne szőrözzön, soha meg se próbált ilyesmit. Most a kölyök kapcsán megtanulta, hogy ezt meg ne próbálja még egyszer, mert lehet széttöröm a kezét legközelebb...nőverű idióta gyökerek. Ti meg még igazat is adtok neki. Remélem, a ti férjetek is aprít rendesen, hogy nektek ez normális. Ja bocs, másnak nem az, hogy férfi kezet emeljen rám.
2020. okt. 30. 09:01
 19/34 anonim ***** válasza:
76%
Mindketten nagy parasztok vagytok. Nem véletlen vagytok egy pár. Osszeilletek.
2020. okt. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
89%
Újat nem tudok mondani. Mint előttem tucatnyian, csatlakozom hozzájuk, mind a ketten dürhők vagytok, csak te még ráadásul ki is kéred magadnak, még neked áll feljebb, hogy a másik is majdnem akkora dürhő, mint te magad. És akkor ez nem elég, még itt a gyk-n jössz ilyen dürhő kérdéssek, de minek is??? ja, hogy igazold magadat a dürhőségedért a párod dürhősége miatt.... Tényleg, de tényleg, működik az univerzum vonzástörvénye, ti vagytok az ékes bizonyíték rá, bevonzottátok magatoknak egymást, mert mind a ketten megérdemeltetetek magatoknak egy másik dürhőt. Kellemes dürhő életet így együtt.
2020. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!