Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt? Meglegyintett az utcán.

Figyelt kérdés

Szóval párommal mentünk, miután végeztünk az ebéddel kézenfogva hátul a házak között. Jött egy anyuka egy nagyobb gyerekkel, persze anyuka nem figyelt a gyerek meg közvetlenül az orrom elé állt be, hogy ne tudjunk menni. Na gondoltam azért se állok meg, erre a párom erőből húz vissza mert az hitte neki sétálok a gyereknek. Én meg húztam vissza előre, hogy menjünk már tovább. Én fel voltam háborodva, hogy egy ekkora gyerek miért áll meg egy idegen előtt közvetlenül, az anyja persze méterekkel arébb oda se bagózik a neveletlen kölökre, párom hogy jaj a gyerek a gyerek...

Erre aztán meglegyintette kicsit az arcom, hogy én nem tudok viselkedni.

Kinek volt igaza?



2020. okt. 29. 23:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
84%
16.: dürhő. :D Ezt a szót eddig még nem ismertem, de akkora, hogy innentől fogva ÉN találtam ki!
2020. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
27%

"Te rángatod, ő meglegyint. Jó páros vagytok."

Vagyis a pasija megtámadta, ő pedig védekezett, ezért szerinted ők egy jó páros.

Köszönjük, Emese!

2020. okt. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
72%
22. Nem. Nekimegy egy gyereknek atz utcán. (Ja, oké, lehet hogy a gyerek is gyagya, de ezt akkor sem intézik normális körökben, főleg gyerekkel.) A párja megpróbálja leállítani. Cibálják egymást, mert ő CSAK AZÉRT IS IGAZSÁGOT OSZT A VILÁGNAK.
2020. okt. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező:

A pasid helyében otthagytalak volna a picsába Rambót játszani egy gyerekkel. Nincs cibálás, meg legyintgetés, de tovább közös élet se. Ha te jobban tudod, további boldog életet nélkülem.

2020. okt. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem mindannyian dürhők vagytok. Te is, a párod is, anyuka is és a gyerek is.
2020. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
83%
Mégis a kérdező a legdürhőbb, mert amíg valószínűleg mindenki más (pasija, az anyuka, a gyerek) már régen elfelejtette az esetet, ő még itt a gyk-n hömpölyög, és méricskéli dürhöméterrel, hogy ki jobban és jogosabban a dürhő.
2020. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 acelsziv ***** válasza:
74%
Szánalmas féreg lehetsz ha kigyúrt ember létedre egy gyerekkel akarsz keménykedni. A legalja vagy.
2020. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
25%
Hozzád és a hasonló helyzetet átélt nőktől kérdezném... Miért kell egy ilyen faszi? De tényleg? Miért jó az ha valaki akár még rendszeresen is bánt? Miért kell ragaszkodni ehhez? Ha pedig egy normális valaki próbálkozna nálatok azt elkülditek... Csak mert nem 10/10-es... Egyik ismerősöm is ilyen... Neki is minden áron csak 10/10-es csávó kellett... Mindenki mást kigúnyolt.. Aztán a 10/10-es csávó KÉST szorított a nyakához még az ismerkedési fázis alatt.... Nem sajnáltam egy percig sem érte...
2020. okt. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
95%

#35

Honnan veszed, hogy a kérdező pasija 10/10-es? Lehet, hogy csak 4/10-es. Lehet, ez is normális volt. Amúgy úgy írod ezt, mintha 10/10-esek között nagyobb arányban lennének az agresszív pszichopaták, az átlagos külsejűek között pedig kevesebben. Pedig ez nem igaz.

2020. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
91%
#31: menj be egy börtönbe, biztos zsúfolva lesz 10/1o pasikkal 🤣
2020. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!