Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglegyintett a szerelem szele. Elküldtem tehetségesen. Ki lehet kerülni a szerelmet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már 20 éves, bár úgy viselkedtem. Elküldtem, mert a józan eszemre hallgattam, azóta szenvedek, kitöröltem a számát is, hogy még véletlenül se emeljem meg a telefont. Azt tudom, hogy egy barom vagyok. De szerintetek, ha ilyen zseniálisan elküldtem, akkor még kereshet?
2010. jan. 19. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
hogy küldted el?
2010. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mármint a szerelem? Igen, ez nagyon nehéz tud lenni... Miért küldted el?
2010. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem durván, csak, hogy nekem itt a helyem a házasságomban, de még mielőtt elkezdődhetett volna valami igazán. Hideg voltam és távolságtartó, mert a józan eszemre hallgattam, de talán hiba volt.
2010. jan. 19. 15:19
 4/10 anonim ***** válasza:
nem volt hiba, ha minden rendben nálatok, akkor "ott a helyed a házasságodban". jól csináltad
2010. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szóval ő egy harmadik fél lenne?Ez attól függ, hogy a házasságodban mi a probléma.Mert ha ott nem érzed jól magad és nem megoldható a gond,akkor abból ki kell lépni valahogyan.Az a másik,meg ha komolyan akar tőled valamt és nem csak játszik,akkor keresni fog.De ha nem érsz neki annyit,akkor meg nem keres,de akkor felesleges miatta bánkódnod.
2010. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ha minden rendben lenne, nem érintett volna meg érzelmileg, szóval elég nagy gáz van nálunk, amivel már jó ideje küszködünk, de nem tudjuk megoldani. Most meg még arra is rájöttem, hogy mi az ami hiányzik és így még rosszabb.
2010. jan. 19. 15:36
 7/10 anonim válasza:

Ha nem szereted a férjed, akkor ne légy vele! Légy szingli... megérdemli mindenki az őszínteséget!

HELPer

2010. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha már egy ideje küszködtök,de nem tudjátok megoldani, akkor miért írod, hogy az eszedre hallgattál. mert akkor logikusan is a szerelemre kellett volna hallgatnod. vagy van valami racionális érv ami miatt együtt kell maradnotok?
2010. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
abban bíztam, hogy megoldjuk, és most jöttem rá, hogy talán nem is az a legfontosabb, hogy megoldjuk. 3 gyerekünk van, nincsenek nagy veszekedések, valami mégis hiányzik kettőnk közötti kapcsolatból. Talán az, hogy már nem tudok rá úgy nézni és ő sem rám. Persze most teper, meg időnként fenyegetőzik, meg van rémülve. De régen annyira szerettem, és egy tök jó ember.
2010. jan. 19. 15:57
 10/10 anonim ***** válasza:
ez nehéz dolog, mert a gyerekek mindig sérülnek a válás során. és sérülnek egy rossz házasságban is, ha azt látják, hogy a szülőknek nem jó együtt. neked kell eldöntened, hogy melyik kevésbé rossz számukra. illetve azt, hogy a gyerekeid érdekét fogod előtérbe hozni vagy a tiedet. az lenne a jó ha a két érdek egybe esne, mert akkor csak jó döntést tudsz hozni
2010. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!