Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A mi történetünk 6 hónappal ezelőtt kezdödőtt instán megismerkedtem a jelenlegi párommal előszőr rá írtam de egyből kioffolt hogy “nagyképűnek” tűnök a képeim alapján de mint később kiderült csak “húzott” én pedig nem adtam fel és írtam neki reggel-este ebből később lett videchat és találkozás már az első találkozásunkkór láttuk egymáson hogy “Na Ő kell nekem” életem egyik hanem a legszebb napja volt mikor egész este sétáltunk és később feljött hozzám filmezni egész este összebújva és szeretgetve filemztünk és olyan volt mint ahogy az megvolt írva reggel haza sem akart menni és én sem akartam hogy haza menjen olyan volt az az este mint egy álom össze is jöttünk és ugyan így ment még 2-3 randi ugyan ilyen élményekkel majd kb a megismerkedésünk után kb. 2 héttel már olyan szoros volt a kapcsolatunk hogy konkrét hetet volt nállam megállás nélkül csak úgy voltunk élveztük és szerettük egymást ha ők látnák a fél évvel későbbi ön magukat elképednének ezen és kisujj esküt tennének hogy “Mi nem leszünk ilyenek!” aztán 2 hónappal később amikor 3-4 hónapos lehetett a kapcsolatunk (valószínűleg túl korán) össze is költöztünk mi úgy gondoljunk hogy itt van a probléma forrása mivel már az első nap a költözködésnél vitánk volt és innen nem volt megállás én elkezdtem 12 órában dolgozni szóval már nem is voltam vele annyit együtt otthon de amikor haza értem akkor is remegő gyomorral mentem be az lakásba hogy ma vajon lesz-e vita vagy összebújva megússzuk a napot minden féle kis apróság miatt vita volt/van pl: miért hagytad itt a szennyest,miért nem főztél,miért nem vásároltál, vagy amiből a legnagyobb vitáink voltak az a féltékenység én is az vagyok mert ő már a legelején kijelentette hogy vannak fiú barátai. De CSAK barátok SEMMI több! És én ismerem őt ő tényleg “nem az a lány vagyok” és de... hanem tényleg ha engem szeret akkor CSAK engem és ezért én nagyon tisztelem őt... de sajnos olyan sok a vita és a veszekedés hogy az már nem csak a kapcsolatunkra hanem konkrétan az egészségi állapotunkra is megy neki sokat fáj a feje nyom a mellkasa és idegileg mind a ketten kivagyunk... ezért tegnap azt a végső utolsó ötlet találtuk ki hogy ő haza költözik az anyjához én meg apámhoz és hátha így azért helyre jönnek egy kicsit a dolgok... segítsetek mi az amivel még próbálhatnánk javítani a kapcsolatunkat...ha lehet még én NAGYON szeretem őt! És nem akarom őt elveszíteni! Ő 20 /L én 19/F

2020. okt. 31. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Gyorsan elmúlt a rózsaszín köd, az már egyszer biztos. Lehet hogy mégse vagytok annyira összevalók, mint amennyire elsőre gondoltátok. Szokták mondani hogy lakva ismeri meg az ember a másikat. Reménykedjetek, hogy a távolság segíteni fog.
2020. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Én a helyetekben ezt nem erőltetném :/. Értem, hogy most nagyon nehéznek tűnik, eleve szerintem még fiatalok vagytok egy összeköltözéshez. Gondolom egyikőtök se élt még egyedül, fogalmatok nincs arról, hogy tud működni egy háztartás.

Mind a kettőtök alól ki lett rántva a mamahotel, és persze hogy gyűlik a feszkó amikor hirtelen rátok szakad az összes teendő a "ház" körül.

Én úgy gondolom, hogy ez egy fellángolás volt, nem hinném, hogy vissza lehet hozni a régi állapotot. A féltékenykedés se segít ezen. Ha olyan barátai vannak, akik előtted is megvoltak, akkor azokkal összejöhetett volna korábban ha akar, szóval kár rájuk fújni. Semmit nem érsz el vele.

Örülni kell neki, hogy volt egy ilyen is. Tanulni belőle, és a következőnél nem elkövetni ugyanezeket a hibákat.

2020. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hagytatok időt, hogy kiismerjétek egymást. A vágyaitokat vetítettétek rá a másikra, most pedig felszállt a köd, hogy valójában milyen is a másik. Nem sok esélyt adok nektek. Mindketten a saját igazatokat bizonygatjátok.
2020. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fiatalok vagytok még az együttéléshez. Rárakódik, hogy korai volt az összeköltözés.

Az ilyen kis problémák egyébként más esetben megoldhatóak lennének. Simán meg kell beszélni ki megy a boltba, ki főz...

2020. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egész történeteteket olvasva egy dolog jön át az egészből. Köztetek nagy a feszültség jó de rossz értelemben is. Ez azt jelenti, hogy ebből lehet vagy már van is a bizonyos "se veled se néküled" kapcsolat. Én azt tanácsolom, hogy ha a veszekedésekből vissza tudnátok venni legalább annyit, hogy ne minden apróságon bukjatok ki mind ketten akkor talánidővel nyugalmat tudtok teremteni egymásnak ha csak tényleg ez a probléma. A féltékenységre peg annyit, hogy mindenki saját maga dönti el, hogy ad e a másik fél számára okot arra. De mondjuk ilyen fitalon, mikor még mind kettőtökenk alakulóban van a személyisége és az élete nagy részben, egy egybeköltözés sokszor válságos lehet mind két félnek.
2020. nov. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, hogy azt hiszed ez ennyire különleges dolog volt, de tizenévesen mindenkinek volt ilyen kapcsolata. Azt hisszük akkor mindig, hogy pár hónap ismeretség meg kapcsolat után majd ő lesz a nagy Ő, mert fűtenek az érzelmek, de el kell keserítselek, az emberek még évtizedek után is elválnak. Ti gyakorlatilag 0 ismeretséggel, tapasztalattal összeköltöztetek, mert sajnos 3-4 hónap kapcsolat az még habostorta, ott egyáltalán nem ismered a másikat, akkor se, ha reggeltől estig beszélgettek minden nap. Az embert évek alatt ismered meg, főleg együtt lakva, amit nálatok nem kéne erőltetni még ilyen fiatalon.


Mi másfél év után költöztünk össze, előtte is ismertem őt már 6 éve, és még a mai napig is vannak meglepetések. Az együttélés rengeteg kompromisszummal jár, amit ti ennyi idősen még nem fogtok tudni megérteni.


Tudom, anno én is mindenkinek bizonygattam, hogy márpedig ez igazi volt blabla, de ezek tényleg csak tanuló kapcsolatok amik jönnek-mennek.

2020. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!